همزمان با هفته هلال احمر/
دیدار "ابوالقاسم مهری " با رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه

"ابواقاسم مهری" فرماندار فیروزکوه همزمان با هفته هلال احمر ضمن حضور در مجموعه جمعیت هلال احمر شهرستان و پایگاه امدادی سرانزا با مدیر، کارمندان و امدادگران دیدار نمود.

  • کد خبر: 329306
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401 - 09:39

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، «ابوالقاسم مهری » صبح سه شنبه  به همراه سرپرست بخشداری مرکزی،رئیس اداره راهداری شهرستان در دیدار با رییس، معاونین و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان به مناسبت هفته هلال احمر  گفت: همواره جمعيت هلال احمر در زمان وقوع حوادث  با بهره گيری از توان نيروي های انسانی اين جمعيت و بكارگيری تجهيزات و امكانات موجود به گونه ای تلاش کرده است تا آلام حادثه ديدگان كاهش يابد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: نقش این جمعیت در امداد و نجات، پیشرو و پیشگام بوده و  فعاليت ها، خدمات و تلاش های شايسته ای را در جامعه بر جای گذاشته است.

وی افزود: به گونه ای که امروز شاهد آن هستیم علاوه بر بحران‌ها و بلایای طبیعی، در بحران کرونا از ابتدای دوران شیوع ویروس خالصانه کمک کار مجموعه درمان بودند و از جان مایه گذاشتند.  

وی با تقدیر از عملکرد جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: جمعیت هلال احمر شهرستان  تاکنون فعالیت و برنامه های خوبی داشته که قابل تقدیر است و انتظار داریم این اقدامات در آینده بهتر از قبل باشد.  

وی خاطر نشان کرد: زيرساخت هاي ايجاد شده از سوی جمعيت هلال احمر فیروزکوه در سال های گذشته زمينه مناسبی را براي ارائه خدمات امدادی در زمان وقوع حوادث و سوانح ايجاد كرده است،اما این کافی نیست و با توجه به شرایط جغرافیایی شهرستان پیگیری و در دستور کار قراردادن افزایش تجهیزات این مجموعه در شهرستان  ضرورت دارد.

در ادامه شهرام باباپور رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه با ارائه توضیحات در خصوص عملکرد این جمعیت در سال گذشته و ارائه برنامه های پیشرو اعم از خدمات امدادی ، جذب و سازماندهی اعضا و داوطلبان و کمک رسانی سخن گفت.

دسته بندی ها