برگزاری شورای مشورتی ایثار گران شهرستان فیروزکوه

شورای مشورتی ایثار گران شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار برگزار شد.

  • کد خبر: 322971
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 29 دی 1400 - 11:59

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه،شورای مشورتی ایثار گران شهرستان فیروزکوه با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران،فرماندار فیروزکوه،معاون برنامه ریزی فرماندار،رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه مرتضوی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران  اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ولی نعمتان جامعه ما هستند و وظیفه ماست تا در جهت حل و رفع مشکلات آنان گام برداریم.

مرتضوی عزت و امنیت این نظام را مدیون فداکاری های شهدا و ایثارگران دانست و گفت: امیدواریم با همفکری و تعامل ایثارگران محترم و اعضای این شورا بتوانیم به راهکارهای موثر و صحیحی در جهت حل مشکلات و مسایل مربوط به جامعه ایثارگری  دست یابیم.

نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه گفت: یکی از دلایل پایداری انقلاب اسلامی زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت می باشد، در این راستا هدف عمده شورای مشورتی، ترویج روحیه و فرهنگ ایثارگری است.و  همه ی دستگاه های اجرایی باید ضمن تکریم و احترام ایثارگران در امر رسیدگی به امور و مشکلات آنان اهتمام جدی و مساعدت ویژه داشته باشند .

 

 

دسته بندی ها