دیدار مسئولین شهرستان فیروزکوه با رئیس بنیاد مستضعفان

مسئولین شهرستان فیروزکوه با فتاح رئیس بنیاد مستضعفان دیدار و پیرامون مشکلات شهرستان گفتگو کردند .

  • کد خبر: 322478
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 22 دی 1400 - 14:16

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه ؛ سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی  به همراه ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه،سرپرست فرمانداری دماوند،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فیروزکوه و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه،، با فتاح رئیس بنیاد مستضعفان دیدار و گفتگو کردند. 

گفتنی است در این دیدار پیرامون احداث کمربندی گیلاوند (جنوبی) توسط بنیادمذکور،واگذاری زمین جهت ساخت مدرسه به آموزش و پرورش رودهن،واگذاری هتل آبعلی به شهرداری شهرمذکور ،تاسیس اداره بنیاد مستضعفان در شهرستان فیروزکوه ،حل مشکل تعاونی مسکن فرهنگیان دماوند دراصطلک،حمایت از طرح های اشتغال در دو شهرستان (به ویژه روستاها) و اعطای تسهیلات ،کمک به رفع محرومیت،اهدای بسته های معیشتی ،کارت های ارزاق و.... برای خانواده های مستحق و مستضعف و.... به بحث و گفتگو پرداختند.

لازم به ذکر است،در این جلسه فتاح ضمن نظرمثبت درخصوص موارد مطروحه،موافقت اولیه خود را با احداث کمربندی گیلاوند(جنوبی) اعلام نمود و مقرر شد در آینده نزدیک جلسه مشترکی با حضور رئیس بنياد مستضعفان،وزیر راه وشهرسازی، نماینده مجلس و سرپرست  فرمانداری دماوند در این خصوص برگزار شود.

 

دسته بندی ها