En
تاریخ : يکشنبه 21 شهريور 1400
کد 9849

معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با رئیس اداره کتابخانه های شهرستان فیروزکوه دیدار کرد

شاهین عسگریان معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران به همراه غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه با سید محمد حسن حسینی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان دیدار و از کتابخانه عمومی و کتابخانه سیار شهرستان بازدید کردند
به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امورایثارگران : شاهین عسگریان معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران به همراه غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران  فیروزکوه با سید محمد حسن حسینی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان دیدار و از کتابخانه عمومی  و کتابخانه سیار شهرستان بازدید بعمل آورده اند.
در این بازید عسگریان معاون فرهنگی اداره‌کل با بیان این که کتاب هایی با موضوع شهدا و دفاع مقدس می تواند مرجع خوبی برای علاقمندان و محققان در این زمینه باشد گفت: بسیار خرسندیم که خانواده های معظم شهدا و ایثارگران می توانند به صورت رایگان از امکانات کتابخانه های شهرستان بهره‌مند گردند. 
وی در پایان بیان کرد: امیدوارم در تعامل و هم‌افزایی با مجموعه کتابخانه‌ها، با گنجینه‌هایی که در اختیار دارد، بتوان کارهای تحولی انجام داد. می‌توانیم با تداوم این همکاری و تعامل، در جهت تعالی امور گام برداریم.
در پایان از کتابخانه سیار شهرستان فیروزکوه نیز بازدید بعمل آورده اند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 شهريور 1400
  • توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه
  • تعداد بازدید 1