En
تاریخ : شنبه 20 شهريور 1400
کد 9846

در راستای توانمندسازی آموزگاران برای مهر 1400:

کارگاه ‌آموزشی مدیریت کلاس درس تربیت بدنی در شهرستان فیروزکوه در حال برگزاری است

به همت معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش فیروزکوه و با حضور کارشناس تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، کارگاه دو روزه ‌آموزشی مدیریت کلاس درس تربیت بدنی برای آموزگاران مدارس شهرستان در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فیروزکوه به‌منظور کیفیت‌بخشی به کلاس درس تربیت بدنی در دوره ابتدایی، این کارگاه با تدریس کارشناس تربیت بدنی اداره کل و سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران در رشته سامبو، محمد جواد برزگر و فرهنگی توانمند شهرستان فریبا باطبی و مشارکت آموزگاران شهرستان در دو بخش نظری و عملی در آموزشگاه‌های گل‌های بهشت و باقرالعلوم (ع) فیروزکوه برگزار می‌شود. در این دوره مباحثی چون تحلیل ابعاد سواد حرکتی، بررسی به‌کارگیری حقوق ورزشی در کلاس درس تربیت بدنی، اصول و مبانی استفاده از ابزار ورزشی در کلاس درس تربیت بدنی و حرکت پایه در مدارس ابتدایی مطرح می‌شود.

   مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه با حضور در این کارگاه، ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران و استقبال خوب آموزگاران در جریان روش تدریس و مباحث ارائه شده در این دوره قرار گرفت.

    فاطمه سیر در پایان این بازدید ضمن تاکید بر لزوم توجه متوازن به دروس و افزایش مهارت‌های فرهنگیان گفت: این کارگاه‌های آموزشی در راستای توانمندسازی آموزگاران مقطع ابتدایی، آموزش و بازآموزی دانش تخصصی و اطلاعات علمی معلمان در رشته مهم علوم ورزشی و همچنین افزایش کارایی و اثربخشی آموزگاران در این درس، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در روزهای 15 و 16 شهریور برگزار می‌شود

  • نوشته شده
  • در شنبه 20 شهريور 1400
  • توسط آموزش و پرورش فیروزکوه
  • تعداد بازدید 6