En
تاریخ : دوشنبه 28 تير 1400
کد 9667

دیدار فرماندار فیروزکوه با رئیس اداره بهزیستی شهرستان

ابوالقاسم مهری به همراه درزی رئیس دادگستری و رضایی دادستان شهرستان به مناسبت هفته بهزیستی با رئیس و کارکنان اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه،فرمانداردراین دیدارضمن عرض تبریک به مناسبت هفته بهزیستی به رئیس وکارکنان زحمتکش این دستگاه، خدمت در این نهاد را منشاء خیر و برکت دنیوی واجر اخروی دانست و افزود:کار و فعالیت در بهزیستی سختی های فراوان دارد و افرادی که در بخش خصوصی و دولتی تحت نظارت این دستگاه فعالیت دارند به نوعی ایثار می کنند. 
وی ادامه داد: کارکنان خدوم و زحمتکش بهزیستی رسالت سنگینی در قبال گروه هدف خود به عهده دارند و باید رسیدگی وحمایت بیشتری نسبت به افراد تحت پوشش خود بویژه به معلولان داشته باشند. 
مقام عالی دولت در شهرستان فیروزکوه در ادامه با بیان اینکه مدیریت بر آسیب های اجتماعی در جامعه نیاز به عزم جدی و همگانی دارد خاطر نشان کرد: باید با برنامه ریزی منسجم و با ورود تاثیرگذار همه سازمان های مرتبط اقدامات لازم جهت پیشگیری از اسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد صورت پذیرد. 
مهری تاکید کرد:باید با تقویت نهاد خانواده و استحکام بخشیدن به روابط افراد در درون خانواده ها از بروز آسیب های اجتماعی در شهرستان فیروزکوه جلوگیری کرد.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 تير 1400
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 17