En
تاریخ : سه شنبه 22 تير 1400
کد 9638

ایجاد جایگاه ایثار و شهادت در آستانه مقدس امامزاده اسماعیل شهرستان فیروزکوه

نشست مشترک غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حجت‌الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان با هدف ترویج فرهنگ ایثار وشهادت برگزار شد
به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امورایثارگران ، نشست مشترک غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با  حجت‌الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این جلسه با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان به ویژه بین نسل جوان تأکید کرد: ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهمترین اقدامات فرهنگی است که می تواند تضمین کننده استقرار حرکت جمهوری اسلامی ایران در عرصه منطقه ای و بین المللی باشد.و امیدواریم بتوانیم  در این مسیر موفق و اقدامات مناسبی  انجام دهیم.
در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گفت:  با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می‌توانیم در راستای حفظ نظام و انقلاب گام برداریم، و اگر بتوانیم فرهنگ شهادت را به عنوان یک الگو در جامعه مطرح کنیم می‌توانیم به موفقیت‌های بسیاری دست یابیم.
 
دراین نشست در خصوص احداث جایگاه فرهنگ ایثار وشهادت در آستان مقدس امامزاده اسماعیل (ع) وسایرامامزادگان روستایی نصب تصاویر و تمثال مبارک شهدا ،بحث وتبادل نظر شد


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 تير 1400
  • توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه
  • تعداد بازدید 7