En
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1400
کد 9536

فرماندار بر تقویت روحیه انقلابی در جامعه تاکید کرد

فرماندار گفت: باید با امید آفرینی وتقویت روحیه انقلابی در جامعه قهرکنندگان انتخابات را با صندوق آراء آشتی دهیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه در  جلسه اعضای هیات اجرایی شهرستان فیروزکوه، شرکت در انتخابات را یک تکلیف و وظیفه قانونی و ملی هر فرد در جامعه عنوان کرد واظهار داشت: همگان باید به وظیفه ملی و قانونی خود آگاه باشند و با شرکت در انتخابات در تعیین سرنوشت خود و جامعه خود سهیم باشند. 
وی با تاکید براینکه نباید عرصه انتخابات را خالی گذاشت گفت: باید با امید آفرینی و تقویت روحیه انقلابی در جامعه قهر کنندگان انتخابات را با صندوق آراء آشتی داده و زمینه حضور حداکثری مردم را در این انتخابات رقم زنیم. 
مقام عالی دولت در شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه انتخابات ۱۴۰۰ در ابعاد داخلی وخارجی از اهمیت بالایی برخورداراست خاطرنشان کرد: شرکت در عرصه سیاسی انتخابات سرنوشت کشور و حکومت را تعیین کرده و دوام وبقا انقلاب را در پی خواهد داشت. 
 مهری باتاکید برنقش مهم کودکان و نوجوانان درانتخابات پیش رو خاطر نشان کرد: آنچه مسلم است حضور کودکان و نوجوانان در پای صندوق رای و تشویق وترغیب دیگران به این امر نقشی مهم در برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات خواهد شد. 
وی در پایان خاطرنشان کرد: بی تردید حضور گسترده مردم در انتخابات سرمایه ای مهم و موثر در راستای توسعه ملی واهداف کشور خواهد بود.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 خرداد 1400
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 6