En
تاریخ : دوشنبه 17 خرداد 1400
کد 9522

همایش بزرگ میثاق با امام ورهبری (وحدت،همدلی وحضور حداکثری ) برگزارشد

همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) و ارتحال معمار کبیر انقلاب همایش بزرگ میثاق با امام ورهبری وحدت،همدلی وحضور حداکثری با حضور ابوالقاسم‌مهری فرماندار ،حجت الاسلام والمسلمین حیدری امام جمعه،حجت الاسلام والمسلمین موسوی قائم مقام سازمان صداوسیما وجمعی از مردم ولایتمدار روستای لزور در میدان امام حسین (تکیه پیش )این روستا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه،دراین مراسم ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه ضمن گرامیداشت سالروز ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) قیام ۱۵ خرداد وشهادت امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت:از همان ابتدای انقلاب ریل گذاری نظام وانقلاب برپایه الگوهای امام راحل در جامعه بنا نهاده شده است و همچنان راه وتفکر امام ادامه دارد.
وی با اشاره به برگزاری ۳ انتخابات پیش رو درکشور عنوان کرد:بار دیگر مردم کشور با شرکت در سه انتخابات ریاست جمهوری ،دومین  میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان وششمین دوره شورای شهر و روستا سرنوشت خود را رقم می زنند.
عالی ترین مقام دولت در شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه وزارت کشور و به تبع آن فرمانداران شهر ستان های کشور موظف به برگزاری انتخابات مطلوب وقانونی هستند خاطر نشان کرد:در شهرستان فیروزکوه نیز فرایند روز شمار انقلاب از ۴ ماه گذشته آغاز وامید است با مشارکت مردم عزیزشهرستان بتوانیم به صورت قانونمند انتخابات باشکوهی را برگزار کنیم.
مهری با اشاره به تعداد شعب اخذ رای در روستای لزور فیروزکوه تصریح کرد:برای این روستا نیز دوشعبه با ۳ صندوق اخذ رای مربوط به ۳ انتخابات پیش رو پیش بینی شده است. 
وی بابیان اینکه اعضای شعب اخذ رای از میان معتمدین و براساس معیار بی طرفی برگزیده می شوند خاطر نشان کرد:قاطعانه اعلام می کنیم در تعیین اعضای شعب بسیار دقت می شود تا افراد بی طرفی خود را بطور کامل در برگزاری این مهم رعایت کرده تا در نهایت انتخابات سال ۱۴۰۰ بصورت صحیح وسالم  برگزار گردد.
فرماندار فیروزکوه با تاکید براینکه مردم باید قدرشناس انقلاب و رهبری باشند بیان کرد:هرگز مردم ما نباید با دسیسه ونیرنگ دشمنان، از نظام‌ وانقلاب دلسرد و نا امید گردند بلکه باید راه پرفتوح انقلاب اسلامی را با افق روشن طی کرده وتابع تصمیمات قانوتی کشور باشند.
مهری با بیان اینکه پس از انقلاب اقدامات مهمی برای پیشرفت وتوسعه کشور انجام شده خاطرنشان کرد:درشهرستان فیروزکوه نیز به مثابه شهرستان های دیگر گام های مهمی در راستای توسعه وآبادانی منطقه انجام شده که نشان از تلاش وهمت بی شائبه مسئولین مملکت دارد .
وی به مهمترین اقدامات انجام شده درسال های اخیر در شهرستان فیروزکوه اشاره کرد وبیان داشت:تاکنون بیش از ۵۰ میلیارد تومان اعتبار جهت اجرای شبکه آبیاری مکانیزه کشاورزی، بیش از ۲۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح روکش آسفالت وبیش از ۵ میلیارد تومان اعتبارات ملی برای معابر روستایی این شهرستان در نظر گرفته شده است
مقام عالی دولت در شهرستان فیروزکوه ادامه داد:همچنین بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان برای شهرک های صنعتی فیروزکوه جهت اجرای طرح پست برق ۶۳ کیلو ولت و طرح انتقال آب به شهرک نیز پیش بینی شده است.
مهری از اختصاص اعتبارات لازم جهت اجرای طرح های عمرانی برای روستای لزور خبرداد و اعلام کرد:در سال ۱۴۰۰ بنا داریم تا با اختصاص اعتبارات مورد نیاز مخزن ۵۰۰ متر مکعبی  آب شرب روستای لزور و همچنین اجرای طرح بهسازی معابر این روستا را محقق سازیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب تاکید کرد: قوای سه گانه نظام بویژه قوه مجریه موظفند تا در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب با اجرای وظایف قانونی خود ،درمسیر رشد و تعالی کشور گام بردارند .
فرماندار فیروزکوه گفت:بسیاری تلاش میکنند تا با تحلیل های نادرست  مردم را نسبت به نظام وانقلاب بدبین کنند اما مردم ما بویژه جوانان ونوجوانان بایدآگاهانه و با وحدت ویکپارچگی به فرمان تاریخی مقام‌معظم رهبری لبیک گفته و با حضور پرشور درشعب اخذ رای بر نیرنگ و دسیسه دشمنان فائق آیند.
وی در پایان تجهیز مردم به علم ودانش را از برکات استقرار نظام اسلامی در کشور برشمرد و ازمردم درخواست کرد:باید مردم خود را به بینش سیاسی وتفکر انقلابی رهبر معظم انقلاب نزدیک کرده و هوشمندانه باحضور با شکوه درعرصه انتخابات بار دیگر حماسه حضور بی آفرینند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 خرداد 1400
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 15