En
تاریخ : جمعه 14 خرداد 1400
کد 9518

پیام فرماندار فیروزکوه به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد

فرماندار فیروزکوه در پیامی فرا رسیدن ایام الله قیام خونین ۱۵ خردادماه و رحلت جانگداز امام خمینی(ره) را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه،فرماندار فیروزکوه در پیامی فرا رسیدن ایام الله قیام خونین ۱۵ خردادماه و رحلت جانگداز امام خمینی(ره) را تسلیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:
      بسم الله الرحمن الرحیم
امام‌ خمینی‌(ره)، یک‌ حقیقت‌ همیشه‌ زنده‌ است‌ ، نام‌ او پرچم‌ این‌ انقلاب‌، و راه‌ او راه‌ این‌ انقلاب‌، و اهداف‌ او اهداف‌ این‌ انقلاب‌ است‌.
در تقویم هر ملتی روزهایی وجود دارد که بدلیل اوج همدلی و همصدایی مردمانش،ارزشمند و به یادماندنی هستند و در تاریخ کشور ما ۱۵ خردادماه یکی از آن روزهاست که امام راحل (ره) عظیم الشان آن را بسیار والا و ارزشمند دانست و از آن به نیکی یاد کرد و ۱۴ خردادماه ۶۸ ، سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) ، روز ماتم ملتی که در سوگ جانگداز فراق محبوب خود در ماتم و اندوه شدند . روزی که پیر و جوان در مصیب جانسوز رحلت معمار کبیر این انقلاب صاحب عزا شدند گریستند.
اینجانب سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران ، بخصوص مردم پاک، متدیّن و ولایی شهرستان فیروزکوه، تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و توفیقات، عزّت و سرافرازی ایران عزیز اسلامی را در تمامی عرصه های جهانی و بین المللی در ظلّ عنایات خاص حضرت ولی عصر (عج) و زعامت حکیمانه مقام معظم رهبری مسألت دارم.
ابوالقاسم مهری
فرماندار شهرستان فیروزکوه
  • نوشته شده
  • در جمعه 14 خرداد 1400
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 5