En
تاریخ : پنجشنبه 13 خرداد 1400
کد 9512

برگزاری اولین جلسه کمیسیون نظارت بر امور اصناف شهرستان فیروزکوه

اولین جلسه کمیسیون نظارت بر امور اصناف با هدف طرح درخواست نامه های رسیده به دبیرخانه کمیسیون نظارت و رسیدگی به درخواست اتحادیه های صنفی در محل اداره صنعت معدن و تجارت فیروزکوه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره صمت فیروزکوه ، اولین جلسه کمیسیون نظارت بر امور اصناف با ریاست یعقوبی رئیس اداره صمت و با حضور خانم سرخابی نماینده فرمانداری ، کیا رئیس اتاق اصناف و سایر اعضا کمیسیون نظارت بر امور اصناف شهرستان برگزارشد .
یعقوبی بیان داشت: آنچه می تواند در تصمیم گیری های کمیسیون نظارت براصناف  موثر و کمک کننده باشد تعامل و رعایت قانون و مقررات است که در این راستا ضرورت دارد مسئولین مربوطه به قانون اشرافیت کامل داشته باشند.
وی افزود: اصناف قلب اقتصادی بازار هستند و داشتن صنوف قوی باعث تقویت اقتصاد شهرستان خواهد شد بنابراین بالا بردن فرهنگ عمومی مصرف در بین صنوف در خصوص عرضه کالا و خدمات ارائه شده به همشهریان باعث تقویت هر چه بیشتر نهادهای اقتصای شهرستان خواهد شد.
ایشان در ادامه افزود: در حوزه کاری این کمیسیون می طلبد که همه عزیزان با حساسیت ویژه ای مباحث مطروحه و مصوبات جلسات و اجرای دقیق قوانین را دنبال نمایند تا شاهد جامعه ای قانونمند و سالم باشیم.
شایان ذکر است: رسیدگی به درخواست اتحادیه مشاورین املاک و اتومبیل کرایه و درخواست کد آیسیک توسط اتاق اصناف شهرستان از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 13 خرداد 1400
  • توسط صنعت، معدن و تجارت فرمانداری فیروزکوه
  • تعداد بازدید 2