En
تاریخ : پنجشنبه 2 ارديبهشت 1400
کد 9370

نشست مشترک رئيس بنیاد شهید و امور ایثارگران با رئيس اداره فنی و حرفه ای شهرستان فیروزکوه

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه با رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان در خصوص ارائه خدمات اداره فنی و حرفه ای به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امورایثارگران شرستان فیروزکوه: نشست مشترک بین اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه با رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان در خصوص ارائه خدمات اداره فنی و حرفه ای به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در سالن جلسات اداره فنی و حرفه ای برگزار شد.
 غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تبریک انتصاب سرکار خانم سیده لیلا حسینی به سمت سر پرستی اداره فنی و حرفه ای شهرستان .نقش آموزشهای فنی و حرفه ای را در ایجاد اشتغال مولد بسیار پررنگ توصیف کرد و از همکاریهای این اداره در ارائه آموزشهای مهارتی لازم به جانبازان و خانواده های معزز شهدا تقدیر نمود و خواستار گسترش این همکاری در تمامی زمینه ها مهارتی گردید.
در ادامه حسینی ضمن خوش آمد گويي اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران وجانبازان چشم و چراغ امت اسلامی هستند و این خانواده ها در دوران دفاع مقدس با عزم راسخ، ارزش ها و فضیلت های انقلاب را پاس داشته و در تحقق حاکمیت اسلام نقش اساسی ایفا کردند .وبرماست که نسبت به تکریم آنان اقدام لازم و بایسته را به جا آوریم.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 2 ارديبهشت 1400
  • توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه
  • تعداد بازدید 2