En
تاریخ : سه شنبه 31 فروردين 1400
کد 9369

فرماندار فیروزکوه بر ایجاد نشاط سیاسی برای برگزاری انتخابات تاکید کرد

فرماندار فیروزکوه گفت: مسئولان برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰ باید با حرکت در مسیر قانون انتخابات، زمینه افزایش شور و نشاط سیاسی و تقویت مشارکت در انتخابات را فراهم‌کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، ابوالقاسم مهری در جلسه ستاد انتخابات شهرستان که با حضور معاونین و بخشداران و مسئولین کمیته انتخابات گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰ در سایه نشاط سیاسی و ایجاد امید بین اقشار و گروه‌های مختلف رقم خواهد خورد.
فرماندار شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: با توجه به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، معاونین فرمانداری و بخشداران می بایست در راستای ایجاد امید و نشاط سیاسی بین مردم قدم بردارند.
وی تاکید کرد: بی‌تردید حضور فعال و مشارکت گسترده مردم در انتخابات ۱۴۰۰ سرمایه‌ای مهم و موثر برای پیشبرد توسعه ملی و تحقق اهداف کشور است.
وی گفت: تاکنون مردم فیروزکوه با حضور پرشور و شعور خود انتخابات سالم و حداکثری را رقم زده‌اند و قطعا در انتخابات پیش رو نیز با حضور خود در پای صندوق‌های رای، عزم و اراده خود را به نمایش می‌گذارند.
وی همچنین بر آسیب‌شناسی دوره‌های گذشته انتخابات در این شهرستان و تامین زیرساخت‌های لازم برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات۱۴۰۰ توسط مسئولین کمیته تاکید کرد.  • نوشته شده
  • در سه شنبه 31 فروردين 1400
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 16