En
تاریخ : جمعه 20 فروردين 1400
کد 9308

فرماندار فیروزکوه تاکید کرد: نقش هیات اجرایی در برگزاری انتخابات پرشور با اهمیت است/حضور افراد قوی، توانمند، صاحب صلاحیت نقش مهمی در فرآیند توسعه روستایی دارد

فرماندار فیروزکوه گفت: نقش هیات اجرایی در برگزاری انتخابات پرشور با اهمیت است و قطعا حضور افراد قوی، توانمند، صاحب صلاحیت نقش مهمی در فرآیند توسعه روستایی خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، ابوالقاسم مهری عصر چهارشنبه در جلسه هیات اجرای بخش مرکزی با تاکید بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات گفت: صیانت از حقوق نامزدها و هم چنین آراء مردم یکی از وظایفی است که اعضای هیات اجرایی باید خود را ملزم به آن بدانند و برای تحقق آن تلاش کنند .
وی اظهار  داشت: تشویق مردم برای حضور پرشور و مشارکت حداکثری در انتخابات نیز از دیگر مواردی است که اعضای هیات اجرایی باید بستر را برای تحقق آن فراهم کنند .
فرماندار شهرستان فیروزکوه افزود :تسلط عوامل اجرایی بر قوانین انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است، در همین راستاجلسات و نشست های مربوط به انتخابات۱۴۰۰ می بایست بصورت مستمر تا زمان برگزاری، با هدف شناسایی و رفع مشکلات ادامه داشته باشد.
رئیس حوزه انتخابیه شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: اقدامات و عملکرد مسئولین  همواره مورد ارزیابی مردم قرار دارد و هر گونه نقص را متوجه می شوند، از این رو می بایست با رعایت اصل بی طرفی و تلاش مضاعف مقدمات برگزاری انتخاباتی سالم برای مردم فراهم شود .
وی با اشاره به قرار گرفتن  روستاها در ریل  توسعه گفت: حضور افراد قوی، توانمند، صاحب صلاحیت نقش مهمی در این فرآیند دارد و باید در سبد رای مردم انواع و اقسام تخصص‌ها وجود داشته باشد زیرا این مهم در تصمیم‌گیری‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است.
گفتنی است فرماندار پس از این جلسه با همراهی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، مدیر حوزه فرماندار و مسئول حراست فرمانداری با حضور در ستاد انتخابات بخش مرکزی از نزدیک در جریان چگونگی نحوه فرآیند ثبت نام ازداوطلبین شوراهای روستایی قرار گرفت.


  • نوشته شده
  • در جمعه 20 فروردين 1400
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 9