En
تاریخ : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399
کد 7891

فرماندار فیروزکوه ‌خواستاربهره مندی حداکثری از ظرفیت رسانه ها برای تبیین روز قدس شد

فرماندار فیروزکوه گفت: با توجه به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس، استفاده از ظرفیت رسانه‌های ارتباط جمعی، شبکه های اجتماعی و فضای مجازی برای تبیین فلسفه و اهمیت این روز جهانی برای مردم ضرورت پیدا می کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در زمینه برگزاری راهپیمایی یا تجمع به منظور روز جهانی قدس، شهرستان فیروزکوه تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا است، بنابراین طبق اعلام این ستاد در شهرستان فیروزکوه هیچ برنامه ای برای روز قدس نداریم.
فرماندار فیروزکوه با اشاره به اینکه اهمیت روز قدس بر هیچ کس پوشیده نیست، تصریح کرد: روز قدس میراث گرانبهای امام راحل و نماد مقاومت همه آزادیخواهان جهان علیه نظام و رژیم ظالم صهیونیست است و امسال با توجه به شرایط بحرانی ناشی از کرونا باید از ظرفیت فضای مجازی و صدا و سیما بهره مندی حداکثری داشته باشیم.
وی با بیان اینکه شرایط امروز  کشور نسبت به روزهای گذشته بهتر شده اما این به معنی پایان کرونا نیست تصریح کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی همچنان باید اولویت زندگی روزمره مردم باشد و شهروندان همچنان باید دستورالعمل های بهداشتی وفاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.
وی با قدردانی از هم افزایی و همدلی صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان برای برگزاری مراسم شب‌های قدر در شهرستان فیروزکوه گفت: از دست اندرکاران برگزاری برنامه شبهای قدر که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کردند و مردم نیز در این روزها و شب ها نهایت همکاری را داشتند قدردانی می نماییم.
جمارانی در پایان در خصوص برگزاری نماز عید فطر اظهار داشت: با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و بدون مشخص شدن محل خاص به صورت محدود و محله محور نماز عید سعید فطر برگزار خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 8