En
تاریخ : يکشنبه 28 ارديبهشت 1399
کد 7882

فرماندار فیروزکوه:

اطلاع رسانی در خصوص ثبت نام کسب و کار های زیان دیده در سامانه کارا تقویت شود

فرماندار فیروزکوه گفت: با هدف آگاهی بخشی و شناسائی کسب و کار های آسیب دیده در بحران کرونا ، اطلاع رسانی از طریق دستگاه های متولی در خصوص ثبت نام در سامانه کارا و دریافت تسهیلات حمایتی تقویت شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی در ستاد هماهنگی بررسی مسائل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شهرستان فیروزکوه گفت:  بر اساس مصوبه این ستاد ابتدا بانک اطلاعاتی جامعی از نیازمندان و خانواده های کم بضاعت با تلاش و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی تهیه و سپس تامین و توزیع بسته های حمایتی و اقلام مورد نیاز برای گروههای هدف با سرعت خوبی انجام شد.
فرماندار شهرستان فیروزکوه تصریح کرد:  با توجه به هدف گذاری های انجام شده می بایست شناسایی و رسیدگی به مشکلات کسب و کارهای خرد و آسیب دیده از کرونا بعنوان گام بعدی  در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد.
وی افزود: در همین راستا بمنظور حمایت از کسب و کار زیان دیده شرایط اعطای تسهیلات حمایتی توسط دولت در سامانه ‌کارا از چند روز گذشته ایجاد شده است  که ضرورت دارد دستگاه‌های متولی از جمله ادارات صمت، کار تعاون و رفاه اجتماعی، گردشگری و اداره ورزش و جوانان  نسبت به اطلاع رسانی به جامعه هدف خودشان اقدام کنند
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 28 ارديبهشت 1399
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 10