En
تاریخ : شنبه 27 ارديبهشت 1399
کد 7877

معاون سیاسی فرماندار فیروزکوه بر اولویت بندی آسیب ها و پیگیری وضعیت اشتغال و مشکلات جوانان تاکید کرد

معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی فرماندار فیروزکوه گفت:آسیب شناسی امور جوانان یکی از وظایف اجتماعی مدیران و فعالان حوزه اجتماعی شهرستان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، کامبیز کریمی در جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان گفت: اگر به دنبال تحقق جامعه ای سالم هستیم باید بر روی سلامت خانواده ها سرمایه گذاری و برنامه ریزی کنیم و هر یک از مدیران  و دست اندر کاران شهرستان در این امر مسئولیت دارند.
معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی فرماندار جوانان را یک سرمایه گرانبها در جوامع بشری خواند و تاکید کرد: در شرایط کنونی پس از تحقق ازدواج، موضوع فرزند آوری و رشد جمعیت بسیار حائز اهمیت می باشد و باید برنامه ریزی به سوی افزایش فرزند آوری در خانواده ها و رشد جمعیت داشته باشیم.
وی  بر بررسی و کاهش آسیب های اجتماعی و اولویت بندی آسیب ها و پیگیری وضعیت اشتغال و مشکلات جوانان تاکید کرد و گفت:  هرگونه غفلت در این حوزه می‌تواند اثرات مضری بر جامعه جوان داشته باشد.
وی در ادامه افزود: هدف اصلی ستاد می بایست در راستای عملیاتی شدن این در محور باشد و هر یک از اعضای ستاد با ارائه برنامه های دقیق و کاربردی و راهکارهای اجرایی در جلسات حضور یابند.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 27 ارديبهشت 1399
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 6