En
تاریخ : چهارشنبه 28 اسفند 1398
کد 7578

یک واحد تولیدی در فیروزکوه با تغییر خط تولیدی خود پا به عرصه پیشگیری و مقابله با کرونا گذاشت

فرماندار فیروزکوه خبر داد:یک واحد تولیدی در فیروزکوه با تغییر خط تولیدی خود پا به عرصه پیشگیری و مقابله با کرونا گذاشت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی در حاشیه بازدید از شرکت شمیم آرا نوید کننده محلول ضدعفونی کننده گفت:واحد صنعتی شمیم آرا تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد که با توجه به نیاز کشور به محصولات  ضد عفونی کننده با تغییری در خط تولید و با دریافت مجوز از وزارت بهداشت امکان تولید مایه ضدعفونی کننده دست با الکل بالای ۷۵درصد را فراهم کرده است.
فرماندار فیروزکوه افزود:در صورت حمایت بیشتر می توانند ظرفیت تولید خود را تا یک‌میلیون قوطی افزایش دهند و با قیمت مناسبی که در نظر گرفته شده در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت و امیدواریم با حمایت بیشتر مجموعه وزارت بهداشت امکان افزایش تولید هم فراهم خواهد شد.
وی تصریح کرد:توزیع این محصولات با هماهنگی وزارت بهداشت متناسب با نیازمندی های که در کشور وجود دارد بصورت متمرکز انجام می شود و ظرفیت محدودی هم برای نیاز شهرستان در نظر گرفته شده است و از امروز  توزیع این  محصولات شروع می شود و در خدمت مردم قرار می گیرد.
وی اظهار داشت:تولید کننده های که امکان تولید و تامین مواد ضد عفونی کننده و اقلام سلامت محور که از شیوع بیماری پیشگیری می کند را دارند می توانند با مراجعه به وزارت بهداشت و وزارت صمت مجوز های لازم را در زمان کوتاهی دریافت میکنند و به جمع تولید کننده های این محصولات بپیوندند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 28 اسفند 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 8