En
تاریخ : چهارشنبه 30 بهمن 1398
کد 7465

انتخابات سالم و باشکوه علاوه بر حضور حداکثری نیازمند اجرای صحیح و بدون خطا است

فرماندار فیروزکوه: انتخابات سالم و باشکوه علاوه بر حضور حداکثری نیازمند اجرای صحیح و بدون خطا است.
به گزارش رابط خبری کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات استان تهران در فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی در همایش عوامل اجرایی و دست اندرکاران انتخابات فیروزکوه گفت: ؛ در طول 41 سال گذشته شاهد برگزاری انتخابات متعدد در سطوح مختلف  بودیم و مردم از این طریق به صورت مستقیم در آینده کشور اثر گذار هستند.
فرماندار فیروزکوه با اشاره به اهمیت جایگاه مردم در تعیین سرنوشت کشور تصریح کرد:  مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران پیشگام در امر انتخابات هستند چراکه زمامداران کشور از بالاترین مقام تا رده های پایین تر توسط آرای مردم انتخاب می شوند.
وی افزود:  در انتخابات مجموعه 7 گانه در کار گروه های مختلف به نقش آفرینی در شعب اخذ رای خواهند پرداخت و در شهرستان فیروزکوه جلسات آموزشی قبل از انتخابات برگزار شده است و هدف از همایش امروز آشنایی اعضای شعب با یکدیگر می باشد.
فرماندار شهرستان ضمن بیان برخی از مسائل آموزشی خواستار  جدیت و تعهد عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات شد و افزود: انتخابات سالم  و باشکوه علاوه بر حضور حداکثری نیازمند  اجرای صحیح و بدون خطا است که این امر توسط عوامل و دست اندرکاران اجرایی انتخابات تحقق خواهد یافت.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 30 بهمن 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 7