En
تاریخ : سه شنبه 29 بهمن 1398
کد 7455

ویژه انتخابات/مشکل جدی در زیرساختهای مخابراتی برای برگزاری انتخابات وجود ندارد

فرماندار فیروزکوه گفت: مشکل جدی در زیرساختهای مخابراتی برای برگزاری انتخابات وجود ندارد و شرایط لازم برای تحت پوشش قرار گرفتن شعبه های اخذ رای اعم از شعبه های ثابت و سیار با شبکه های ارتباطی و مخابراتی مهیا شده است.
 به گزارش رابط خبری کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات استان تهران در فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی در نشست با اعضای هیات اجرایی انتخابات شهرستان فیروزکوه با تاکید بر اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در دوم اسفند ماه اندیشیده شده است، گفت: انتخابات یه عنوان یک حرکت ملی مطرح است و با توجه به هماهنگی های صورت گرفته در جلسات متعدد آموزشی و توجیهی با عوامل اجرایی  انتخابات بسترهای لازم برای برگزاری رویدادی ملی در دوم اسفند ماه در شهرستان فراهم شده است.
فرماندار فیروزکوه از فراهم بودن زیرساختهای مخابراتی برای برگزاری انتخابات در شهرستان خبر داد و افزود:شرایط لازم برای تحت پوشش قرار گرفتن شعبه های اخذ رای اعم از شعبه های ثابت و سیار با شبکه های ارتباطی و مخابراتی مهیا شده است.
وی تصریح کرد:  همچنین بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی برای روزهای آینده به مدیران دستگاه های خدمات رسان تاکید شده است تا با فراهم سازی امکانات و نیروهای لازم بصورت آماده باش از بروز خلل در روند خدمت رسانی به مردم پیشگیری کنند.
وی افزود: در همین راستا مدیریت بحران و تمامی دستگاه های خدمات رسان و بویژه راهداری با تجهیز و آماده باش امکانات و بستر لازم را برای روز دوم اسفند ماه جهت تکرار خلق حماسه ای دیگر را فراهم خواهند کرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 29 بهمن 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 7