En
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398
کد 7411

مردم باید با حضور پرشور و آگاهانه خود نمایندگانی آگاه،متعهد و کاردان را به مجلس شورای اسلامی رهسپار کنند

امام جمعه فیروزکوه در سخنرانی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهر ارجمند با اشاره به نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره و عنوان کرد: مردم باید با حضور پرشور و آگاهانه خود نمایندگانی آگاه،متعهد و کاردان را به مجلس شورای اسلامی رهسپار کنند.
به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند، امام جمعه فیروزکوه در سخنرانی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن که در تکیه بزرگ شهر ارجمند و با حضور مردم ولایتمدار و شهیدپرور بخش ارجمند برگزار شد به خدمات جمهوری اسلامی به مردم و کشور پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اشاره کرد و با یادآوری این موضوع که مردم شهرستان فیروزکوه همیشه حضوری پرشور در صحنه‌های مختلف داشته‌اند افزود: اجتماع هر ساله مردم در سراسر ایران اسلامی، نشانه شکر گذاری نعمت آسایش و امنیت و این حضور گسترده  مردم در راهپیمایی 22 بهمن ،خاری بر چشم دشمنان است.
امیری ارجمند بیان کرد : دشمنان این شکست‌های خود را ناشی از حضور و نفوذ جمهوری اسلامی ایران می‌دانند، به همین دلیل می‌کوشند با کتمان و وارونه‌سازی حقیقت و با بهره‌گیری از قدرت رسانه‌ای خود، جلوی درک حقایق انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند جمهوری اسلامی از سوی جوانان ایرانی را گرفته و با واقعیت پنداری دروغ‌های خود برای آنان، در پشتوانه‌های مردمی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خدشه و خلل وارد کنند.
امام جمعه فیروزکوه ضمن تسلیت اربعین شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همزمانی آن با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: آمریکایی ها در این حادثه تروریستی و به شهادت رساندن این شخصیت‌ بزرگ و محبوب، غیرت ملی ما و امت اسلام را هدف قرار دادند. همه گوش به فرمان رهبری معظم خواهیم بود. . این شهید عزیز از معدود شخصیت‌هایی بود که مخلصانه چهل سال از بهترین دوران عمرش را مستمراً در جهاد و دفاع مؤثر از دین و انقلاب و مردم ، آن هم در پیشانی جبهه‌ها سپری کرد و ذره ای از ولایت و راه امام و شهدا و ارزش‌های اخلاقی و با مردم بودن فاصله نگرفت ، لذا اینچنین کم‌نظیر محبوب دلهای بندگان خدا و رهبر و امامش قرار گرفت و در نهایت به منتهای آرزویش رسید.
وی در بخش دیگری از سخنانش به نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره و عنوان کرد: مردم باید با حضور پرشور و آگاهانه خود نمایندگانی آگاه،متعهد و کاردان را به مجلس شورای اسلامی رهسپار کنند.


 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 بهمن 1398
  • توسط بخشداری ارجمند فرمانداری فیروزکوه
  • تعداد بازدید 4