En
تاریخ : سه شنبه 22 بهمن 1398
کد 7399

پیام تشکر فرماندار از حضور باشکوه مردم فیروزکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن

فرماندار فیروزکوه در پیامی از حضور حماسی و باشکوه مردم سراسر شهرستان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، متن پیام تشکر یوسفی جمارانی بدین شرح است:

سلام و درود خداوند بر ملت بصير و آگاه ايران اسلامي كه بار ديگر حماســه اي عظيم آفريد.
همانگونه که از مردم فهیم و با درایت شهرستان فیروزکوه انتظار می رفت با شرکت گسترده در راهپیمایی و جشن بزرگ ملی ۲۲ بهمن، بار دیگر شکوه، عظمت و پایبندی خود را به اصول و آرمان های انقلاب اسلامی نشان دادند و ثابت کردند که علیرغم همه توطئه ها و تبلیغات منفی دشمنان، کماکان آماده ایثار و جانفشانی در راه اعتلای اسلام و ایران هستند.
  حضور چشمگير و وصف ناپذير شما مردم شريف ، متدين  و وفادار به اسلام و میهن در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن بار ديگر جهانيان را به حيرت وا داشت و با این حماسه بزرگ ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز و مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی و در حفظ و صیانت از دستاورد هاو ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلام کوتاهی نخواهید کرد.
این انقلاب مردمی، امروز با تکیه بر حمایت و خواست مردم و با رهبری عالمانه و حکیمانه مقام معظم رهبری در مسیر اعتدال، امید و تدبیر درحال حرکت است و روز به روز شاهد موفقیت بیشتر نظام اسلامی در عرصه های بین‌المللی هستیم.
اینجانب بر خود وظیفه می دانم از حضور آگاهانه و حماسی یکایک شما مردم غیور و شهید پرور شهر های فیروزکوه و ارجمند  که  همچون گذشته دوشادوش مردم وفادار سایر شهر های ایران اسلامی همواره در صحنه حاضر بوده و نشان داده اید به آرمان های انقلاب وفادار بوده و در جهت تحقق آنها گام بر می دارید تقدیر و تشکر به عمل آورم. 
امیدوارم در آغاز چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی،  شهرستان فیروزکوه با توجه خاص مسئولان و مشارکت و همدلی مردم، یکبار دیگر در دوم اسفند ماه  با حضور حداکثری و با شکوه در پای صندوق های رای برگ زرینی را در تاریخ کشور رقم زند.

مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 بهمن 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 16