En
تاریخ : سه شنبه 22 بهمن 1398
کد 7394

بیست و دوم بهمن روز ابراز وفاداری ملت به جمهوری اسلامی است

فرماندار فیروزکوه گفت: بیست و دوم بهمن روز همبستگی، وحدت و حضور باورمندانه ملت به نظام اسلامی با هر سلیقه و چارچوب فکری است.
به  گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی بعنوان سخنران مراسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن شهر فیروزکوه گفت: بیست و دوم بهمن علاوه بر اینکه مهر تاییدی بر شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی، تبلور نفی استکبار هم است که نمی‌توانند تلألو درخشان جمهوری اسلامی را ببینند.
فرماندار فیروزکوه تصریح کرد:پیام شهادت  سردار سلیمانی و تقارن اربعین ایشان با راهپیمایی امروز نمایانگر این حقیقت است که انقلاب اسلامی ایران که هم اکنون به درختی تنومند تبدیل شده با خون پاک شهدا آبیاری شده است.
وی با اشاره به حضور با شکوه مردم فیروزکوه در راهیپیمایی بیست و دوم بهمن افزود : مردم شریف و فهیم ایران همواره با حضور در عرصه های مختلف تعصب و علاقه خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران به اثبات رساندند و امروز هم شاهد بودیم که که مردم فیروزکوه با وجود هوای سرد  و نا مساعد با گرمای خود به راهپیمایی یوم الله 22بهمن رونق بخشیدند و حماسه ای دیگر خلق کردند.
 وی اظهار داشت: در سال 98 و همزمان با دهه مبارک فجر در شهرستان فیروزکوه  99 پروژه با اعتباری بالغ بر 144 میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد  که از این میزان در بیش از ۵۰ درصد از پروژه ها نقش مردم و بخش خصوصی پررنگ بود و همچنین در عرصه روستایی نیز۳۱ پروژه عمرانی به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: انجام این اقدامات اقتصادی و عمرانی  در شرایط فعلی نشان دهنده آن است که علی رغم فشارهای اقتصادی دشمنان چرخ توسعه در ایران اسلامی شتاب گرفته و در حال پیشرفت است  و درعرصه مختلف اجتماعی فرهنگی می توانیم با تکیه بر ظرفیت جوانان به آن عینیت بخشیم.
جمارانی  با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات بعنوان یک اتفاق بزرگ سیاسی قرار داریم گفت: انتخابات مشروعیت نظام جمهوری اسلامی ایران است و شرکت در این عرصه مهم سیاسی یک وظیفه مهم برای همگان می باشد و قطعا در دوم اسفند ماه شاهد حضور با شکوه مردم خواهیم بود.
فرماندار افزود:  در همین راستا  بمنظور حضور حداکثری انتظار مردم از  عوامل اجرای و ناظرین برگزار کننده انتخابات و همچنین نامزدهای انتخاباتی ایجاد فضای سالم رقابتی است.
وی وظیفه اصلی نمایندگان منخب مردم در مجلس شورای اسلامی را نظارت بر عمل مجریان و قانون گذاری دانست و افزود:قطعا نامزدهای انتخاباتی با برنامه عملی و اجرایی در جهت توسعه و آبادانی در این عرصه سیاسی حضور پیدا کردند و از وعده های پوچ خودداری خواهند کرد چراکه مردم در آینده از آنها مطالبه میکنند.
وی خواستار پابندی نامزدهای انتخاباتی به رعایت قانون و اخلاق مداری شد و گفت: یکی ازتفاوت های بارز نظام جمهوری اسلامی ایران با سایر دموکراسی ها در اسلامی و اخلاقی بودن آن است و می بایست نامزدهای انتخابات در عرصه رقابت علاوه بر قانون مداری  به اخلاق نیز پایبند باشند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 بهمن 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 12