En
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 7389

فرماندار فیروزکوه بر تقویت فضای فرهنگی در حوزه شهرسازی تاکید کرد

فرماندار فیروزکوه گفت: یکی از مولفه های اصلی جامعه امروز تقویت فضای فرهنگی در حوزه شهرسازی است.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه،مهدی یوسفی جمارانی در آیین افتتاح پروژه های شهرداری فیروزکوه گفت:در طول چهل و یکسال گذشته اقدامات خوبی در تامین زیر ساخت های خدماتی و عمرانی فراهم شده است که در  نقاط شهری و روستایی شاهد توزیع  متوازن امکانات هستیم.
فرماندار فیروزکوه تصریح کرد:شهرداری فیروزکوه  در دو سال اخیر تلاش های فراوانی را در ایجاد امکانات رفاهی و خدماتی  داشته است که در دهه فجر امسال هم مانند سالهای گذشته پروژه‌های عمرانی و خدماتی متعددی به بهره برداری می رسد.
وی با بیان اینکه  در راستای توسعه شهر و عبور از مدیریت سنتی، تامین زیرساخت های عمرانی لازمه  ایجاد مدیرت مدرن شهری می باشد افزود: علاوه بر اهمیت حوزه عمرانی در شهرسازی مدرن می بایست ابعاد دیگری را در جهت رفاه شهروندان در نظر گرفت که یکی از مولفه های اصلی جامعه امروز تقویت فضای فرهنگی در حوزه شهرسازی است.
وی  با اشاره به اینکه  شهرداری فیروزکوه مسیر و رویکرد مناسبی  را در حوزه های عمرانی و خدماتی در پیش گرفته است گفت: یکی از مهمترین اقدامات در زمینه فرهنگی و اجتماعی ایجاد شرایط مناسب رفاهی با هدف  تقویت ارتباط اجتماعی شهروندان است که می توان به احداث مکان هایی با مولفه های ایرانی اسلامی در شهر ها اشاره کرد.
جمارانی اظهار داشت: احداث پارک، ایجاد فضاهای تجاری و بازارهای محلی با رویکرد فرهنگی  قطعا با استقبال عموم  و تقویت ارتباط اجتماعی همراه خواهد بود.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 بهمن 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 9