En
تاریخ : جمعه 17 آبان 1398
کد 6788

بررسی مسائل و مشکلات سالن ورزشی روستای مزداران

جلسه بررسی مسائل و مشکلات سالن ورزشی روستای مزداران با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان و دهیار روستای مزداران در این اداره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان فیروزکوه ، جلسه بررسی مسائل و مشکلات سالن ورزشی روستای مزداران به ریاست بخشدار مرکزی و با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و دهیار روستای مزداران در محل دفتر بخشدار برگزار شد.
در ابتدای جلسه دهیار روستای مزداران گزارشاتی از روند فعالیت ورزشکاران در سالن ورزشی روستا ، چگونگی نگهداری، تامین هزینه ها، مسائل و مشکلات موجود را ارائه داد.
در ادامه بخشدار مرکزی بیان داشت: ورزش کردن در هر مجموعه ای نیز همانند کارهای دیگر آداب و قوانین خاصی دارد با رعایت کردن این آداب و اخلاق همه میتوانیم در کنار هم از ورزش کردن لذت ببریم.
 روح الله حسینی افزود: با مشکلاتی و مسائلی که در این مجموعه ورزشی وجود دارد ابتدا باید مسائل مورد پیگیری و آسیب شناسی شود تا نسبت به حل آن برنامه ریزی شود که فعالیت ورزشی در آن مجموعه متوقف نشود و مانعی برای ورزشکار وجود نداشته باشد.
وی تاکید کرد : چنانچه مشکلات و مسائل در این مجموعه ورزشی ادامه دارد مسئولین و ادارات ذیربط می بایست با همکاری نیروی انتظامی و دادگستری شهرستان نسبت به برطرف نمودن آن و برخورد با افراد خاطی طبق قوانین اقدام نمایند.
حسینی گفت: اداره ورزش و جوانان با همکاری دهیار روستای مزداران می بایست نسبت به زمانبندی فعالیت ورزشکاران اعم از آقایان و بانوان در ایام هفته اقدام نماید.
در پایان جلسه نیز مقرر گردید اداره ورزش و جوانان نسبت به نگهداری و تامین هزینه های سالن ورزشی نسبت به عقد قرارداد با متقاضی واجد شرایط اقدام نماید.
  • نوشته شده
  • در جمعه 17 آبان 1398
  • توسط بخشداری مرکزی فرمانداری فیروزکوه
  • تعداد بازدید 12