En
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398
کد 6763

دانش آموزان در خط مقدم جبهه فرهنگی قرار دارند

فرماندار فیروزکوه گفت: دانش آموزان بعنوان نسل چهارم انقلاب در خط مقدم جبهه فرهنگی قرار دارند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی  به عنوان سخنران راهپیمایی یوم‌الله سیزده آبان گفت: با توجه به روحیه نسل جوان  در علم آموزی ضروری است تا برای حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی دانش آموزان همواره نسبت به شعار های استراتژیک«مرگ بر آمریکا » و اتفاقات تاریخی تحقیق و بررسی کنند.
فرماندار فیروزکوه افزود: بازگشت شاه به قدرت پس از سال ۳۲ ، کشتار و به گلوله بستن دانشجویان و شهادت سه تن از آنان در ۱۳آذر ماه و تشکیل ساواک توسط کارشناسان و مستشران امریکایی، تحمیل قانون کاپیتولاسیون و دخالت در تمام امور از دیگر دشمنی های آمریکا نسبت به ملت ایران بود.
وی خاطر نشان کرد: بر اساس تاریخ نقش آمریکا در حمایت از حکومت پهلوی و جنایت های بی شمار در سالهای پیش از انقلاب را نمیتوان انکار کرد و شعار مرگ بر آمریکا ریشه در این جنایات دارد.
وی با اشاره به اینکه پس از انقلاب نیز این دشمنی علیه ملت ایران افزایش یافت و تا به امروز ادامه دارد افزود:حضور گسترده ملت ایران هر ساله در راهپیمایی سیزده آبان حکایت از بصیرت و شناخت مردم ما از دشمنی های آمریکا دارد و با مقاومت و ایستادگی مردم ایران تا به امروز آمریکا هیچ غلطی به تعبیر حضرت امام(ره) نتوانسته بکند و از این به بعد هم نخواهد کرد.
جمارانی اظهار داشت:ملت ایران علیرغم همه فشارها  و تحریم های ظالمانه همواره پشتیبان نظام و ولایت بودند و با حضور خود در صحنه های مختلف راه مقاومت را به طور جدی و مصمم ادامه  می دهند تا حقانیت نظام  ایران اسلامی  را در دنیا به اثبات برسانند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 آبان 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 20