En
تاریخ : يکشنبه 12 آبان 1398
کد 6752

دعوت فرماندار فیروزکوه از مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان

فرماندار شهرستان فیروزکوه در پیامی ضمن گرامیداشت فرارسیدن یوم الله 13 آبان از مردم انقلابی برای حضور در راهپیمایی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه در بخشی از این پیام آمده است:
۱۳ آبان ماه، روز استواری ملت ایران در برابر استکبار، سالروز شهادت دانش آموزان انقلابی توسط دژخیمان پهلوی، روز تبعید حضرت امام راحل(ره) در سال ۴۳و حماسه تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام و نماد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است.
شرایط حساس کنونی و تهدیدها و هجمه‌های همه جانبه دشمنان علیه کشور عزیزمان ایران وظیفه ما را سنگین‌تر کرده و همه باید در راهپیمایی ۱۳ آبان به عنوان تکلیفی دینی و انقلابی و ضرورتی تاریخی و تجديد ميثاق با آرمانهاي والاي انقلاب اسلامي و برائت و انزجار از استکبار جهاني، شرکت کنیم تا به جهانیان ثابت کنیم راه و مسیر انقلاب اسلامی ظلم ستیزی و زیر بار خواسته های قلدرهای جهانی نرفتن است و دل بستن به مستکبرین و در رأس آنها آمریکا کاری عبث و بیهوده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای دانش آموز، از عموم مردم شریف شهرستان فیروزکوه دعوت می نمایم تا با حضور گسترده و حماسی خود در راهپیمایی سیزده آبان امسال، صلابت، شجاعت، وحدت و همدلی خود را به منصه ظهور رسانده و با فریاد استکبار ستیزی، با آرمانهای امام راحل (ره) و اندیشه رهبر عظیم الشأن انقلاب، تجدید میثاق نماییم.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 آبان 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 12