En
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 6588

فرماندار فیروزکوه:

امنیت زمینه ساز رشد و شکوفایی است

فرماندار فیروزکوه گفت: تنها در سایه ایجاد احساس امنیت است که میتوانیم در حوزه های مختلف به رشد و بالندگی و توسعه دست پیدا کنیم.
به گزارش روایط عمومی فرمانداری فیروزکوه ، مهدی یوسفی جمارانی در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی با اشاره به کسب رتبه اول شهرستان فیروزکوه در حوزه امنیتی در استان تهران گفت:  در تمامی شاخص های امنیتی شهرستان فیروزکوه موفق به کسب رتبه نخست شد .
فرماندار فیروزکوه افزود: این آمار حاکی از آن است که کمترین میزان جرائم را در سطح شهرستان شاهد هستیم و این حاصل  تلاش و از خودگذشتگی پرسنل خدوم نیروی انتظامی می باشد.
وی افزود:امروز در شرایطی هستیم  که مجموعه جرائم و تخلفات و مباحثی که موجب سلب امنیت و بر هم زدن نظم عمومی می شود متفاوت شده و  نوع تخلفاتی که به وقوع می پیوندد با ده سال گذشته به طور کلی تغییر کرده است.
جمارانی با بیان اینکه شعار هفته نیروی انتظامی پلیس هوشمند و امین مردم است گفت: این شعار برگرفته از سخنان و تاکیدات مقام معظم رهبری می باشد و ما برای این که بتوانیم نظم و امنیت را در جامعه گسترش دهیم  باید از مجموعه اقدامات و تجهیزات  روز دنیا در برقراری نظم وامنیت استفاده کنیم.
فرماندار  با اشاره به اینکه یکی از پیشگامان بهره‌گیری از تجهیزات هوشمند نیروی انتظامی است افزود:  استفاده از تجهیزات جدید و هوشمند سازی در حوزه نظم عمومی ،کنترل ترافیک و پیشگیری از تخلفات جاده ای  از جمله این اقدامات است.
وی امین بودن را از مهمترین ویژیگی های نیروی انتظامی دانست و گفت: جامعه به نیروی انتظامی بعنوان یک مرجع و پناهگاه نگاه می کند و همواره  این نیروی انتظامی است که در اولین لحظات در حوادث و اتفاقات حضور پیدا می‌کند.
رئیس شورای تامین شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه احساس امنیت به ‌مراتب مهم تر از خود امنیت است گفت: تا احساس امنیت وجود نداشته باشد شاهد رونق وخلاقیت نخواهیم بود و تنها در سایه ایجاد احساس امنیت است که میتوانیم در حوزه های مختلف به رشد و بالندگی و توسعه دست پیدا کنیم.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 مهر 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 29