En
تاریخ : يکشنبه 31 شهريور 1398
کد 6447

ویژه انتخابات/فرماندار فیروزکوه:

عملکرد مدیران زمینه ساز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

فرماندار فیروزکوه گفت:برای مشارکت حداکثری در انتخابات باید اعتماد شهروندان ارتقا پیدا كند كه این امر نیازمند انجام درست وظایف از سوی مدیران است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی در جلسه هماهنگی انتخابات مجلس شورای اسلامی فیروزکوه رضایتمندی مردم را از عوامل زمینه ساز مشاركت حداکثری در انتخابات دانست و افزود: برای افزایش رضایتمندی باید اعتماد شهروندان ارتقا پیدا كند كه این امر نیازمند انجام درست وظایف از سوی مدیران است.
فرماندار فیروزکوه گفت:همه مدیران اجرایی و مجموعه دولت در جهت فراهم‌سازی بستری مناسب برای حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب نامزد دلخواه با پرهیز از هرگونه جانبداری از هر یک از نامزدها تا روز رای‌گیری تلاش می کنند.
وی اخلاق مداری را در انتخابات مهم دانست و افزود: انتخابات باید در فضایی به دور از تخریب و توهین رقابت کاندیداها انجام شود چرا که در انتخابات پر شور همه دیدگاه ها سلایق و افراد فعال و تاثیرگذار حضور دارند.
وی ادامه داد: انتخابات فرصتی برای تثبیت اقتدار حاکمیت، افزایش همدلی و همگرایی ملی و پیوند مشارکت و وحدت همه اقوام و مذاهب است.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 31 شهريور 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 18