En
تاریخ : پنجشنبه 22 خرداد 1393
کد 63

فرماندار فیروزکوه:

مهمترین شاخصه وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران ولایتمداری و مردم داری است

ابوالقاسم مهری ، فرماندار فیروزکوه با حضور در اداره اطلاعات شهرستان به مناسبت روز سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار کرد: مهم ترین شاخصه و ویژگی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، ولایتمداری و مردم داری است و همین امر موجب تمایز این مجموعه از تمامی سرویس های اطلاعاتی دنیا شده است.

وی با تاکید بر اینکه سربازان گمنام امام زمان (عج) بازیگران اصلی صحنه امنیت و آرامش کشور هستند، گفت: مجموعه وزارت اطلاعات براساس اعتقاد راسخی که به نظام مردم سالار دینی جمهوری اسلامی ایران دارند، همواره خود را پاسخگویی مردم می داند.

مهری افزود: وزارت اطلاعات در جریان اجرای وظایف و ماموریت های محوله خود را مقید به شرع مقدس و قانون می داند و سربازان گمنام امام زمان (عج) با اعتماد و اعتقاد راسخ به نظام مقدس جمهوری اسلامی، ولایت و مردم، مقابله با دشمنان انقلاب و نظام را جنگ با دشمنان اسلام می دانند.

فرماندار فیروزکوه با تاکید بر استقلال و فراجناحی بودن وزارت اطلاعات، تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) همواره خود را در برابر نظام و مردم مسوول می دانند و ضمن تلاش برای برقراری ارتباط و تعامل منطقی با نخبگان در حوزه های مختلف، همواره موجب عزت، اقتدار، امنیت و افتخار این نظام الهی شده است.

وی گفت: حضور مقتدرانه و افتخارآفرین نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف منطقه ای و جهانی برغم تمامی ترفندها و توطئه های استکبار جهانی، نمونه ای از اقتدار اطلاعاتی و امنیتی نظام جمهوری اسلامی است.

به گفته وی، امروز اقتدار و توانمندی بالای ایران اسلامی در حوزه فعالیت ها و عملیات های اطلاعاتی و امنیتی به دنیا ثابت شده که از آن جمله می توان به دستگیری ریگی اشاره کرد که سرویس های اطلاعاتی دنیا هنوز هم از اقدام به موقع و پیچیده وزارت اطلاعات مات و مبهوت هستند.

فرماندار فیروزکوه با بیان اینکه مردم سالاری دینی نکته برجسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، افزود: وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران نیز به عنوان یک سرویس اطلاعاتی بی مانند در جهان، نقش ممتاز و برجسته ای در راستای صیانت از ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی در عرصه بین المللی داشته است.

همچنین حجت الاسلام عبدالعلی استیری امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت : پاسداری از حقوق مردم، صیانت از آرمان ها و ارزش های انقلاب و نظام و دفاع از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی کشور و همچنین حراست از اسلامیت و جمهوریت نظام از جمله اهداف مشخص و بارز سربازان گمنام امام زمان (عج) در عرصه مجاهدت های خاموش خود برای اقتدار بیشتر و عزت بخشی به این کشور و نظام است.

وی با اشاره به نقش محوری وزارت اطلاعات در زمینه موفقیت های چشمگیر علمی کشور، افزود: نقش وزارت اطلاعات در زمینه حفاظت و صیانت از دستاوردهای ارزشمند نظام به ویژه در زمینه فعالیت های علمی کشور، بسیار مهم و برجسته است.

امام جمعه فیروزکوه تاکید کرد: عملکرد موفق و موثر سربازان گمنام امام زمان (عج) در سطح کشور به گونه ای بوده که امروز نقش برجسته و مهمی را در حوزه های سیاسی، علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در راستای رشد و اعتلای ایران اسلامی و رفاه و آسایش بیش از پیش مردم برعهده دارند.

استیری با اشاره به دشمنی های گسترده استکبار جهانی با نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: همواره یکی از عوامل بروز جنگ نظامی در جهان، شکست در عرصه اطلاعاتی و امنیتی است و به همین دلیل پیروزی های چشمگیر وزارت اطلاعات در عرصه رقابت های اطلاعاتی با دشمنان انقلاب از جمله دستگیری عبدالمالک ریگی که موجب شکست سنگین دشمنان در عرصه مقابله با ایران اسلامی شد، اقتدار و عظمت نظام را در عرصه های اطلاعاتی و امنیتی به رخ جهانیان کشید.


وی با بیان اینکه مجاهدت های خاموش بهترین و زیباترین مصداق در فرهنگ انتظار است، گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) همواره و بدون کمترین چشمداشت و توقعی برای عزت و عظمت نظام و تامین آرامش و امنیت مردم تلاش و مجاهدت می کنند.

در این دیدار فرماندار، امام جمعه ،معاون سیاسی انتظامی فرماندار و رییس بنیاد شهید انقلاب اسلامی شهرستان حضور داشتند.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 22 خرداد 1393
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 126