En
تاریخ : شنبه 16 شهريور 1398
کد 6294

دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان فیروزکوه با آیت الله دریاباری

"حسن زاده" معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار فیروزکوه و امام جمعه شهرستان با آیت الله دریاباری رئیس حوزه علمیه امام صادق(ع) روستای وشتان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند، "حسن زاده" معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار فیروزکوه و حجت الاسلام امیری ارجمند امام جمعه شهرستان با آیت الله دریاباری رئیس حوزه علمیه امام صادق(ع) روستای وشتان دیدار کردند.

آیت الله دریاباری در این دیدار ضمن تبریک انتصاب حسن زاده به سمت معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار فیروزکوه و آرزوی موفقیت برای وی تاکید کرد: امروزه، کسی که مسئولیتی را در این شرایط سخت می‌پذیرد باید دارای قدرت تصمیم گیری و توان ریسک پذیری بالا باشد و تجربه نشان داده است مدیریت‌های تکراری و مشابه گذشته پاسخگو نبوده بلکه توجه به مواردی از جمله سرعت، دقت، کیفیت و نگاه به نتیجه نیز در تصمیم گیری‌ها بسیار حائز اهمیت است و نگاه وظیفه گرایانه محض، بدون توجه به هدف و نتیجه، عقیم بوده و در انتها بدون دستیابی به نتیجه مطلوب فاقد ارزش است.
وی اضافه کرد: مدیر کسی است که گره‌های جامعه را باز کند، ظرفیت‌های جامعه را شکوفا و تلاقی‌ها و تزاحم‌ها را کاهش دهد.
رئیس حوزه علمیه امام صادق(ع) اظهار کرد: رسیدگی به گره‌های فرهنگی و اجتماعی باید در اولویت این روز‌های جامعه قرار گیرد و از معبر اصلاح فرهنگی و اجتماعی می‌توان بر بحران‌های معیشتی نیز غلبه کرد.


  • نوشته شده
  • در شنبه 16 شهريور 1398
  • توسط بخشداری ارجمند فرمانداری فیروزکوه
  • تعداد بازدید 28