En
تاریخ : شنبه 16 شهريور 1398
کد 6290

فیروزکوه، امن ترین شهرستان استان تهران معرفی شد

فرماندار فیروزکوه اعلام کرد: این شهرستان طی یکسال اخیر در بیشتر جرائم امنیتی و انتظامی پائین ترین رتبه را کسب کرده و به عنوان امن ترین شهرستان استان تهران معرفی شده است.
 مهدی یوسفی جمارانی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری فیروزکوه افزود: توسعه اقتصادی و فرهنگی و ایجاد نشاط سیاسی از دیگر شاخص های این انتخاب بود.
این مقام مسئول گفت:تلاش و زحمات تمام مسئولان و کارکنان دستگاه های اجرایی و صبر مردم شهرستان باعث شد تا فرمانداری فیروزکوه به عنوان یکی از فرمانداری های استان تهران منتخب شود و قطعاً این امر جز با همکاری و همدلی محقق نمی شود.
وی با اشاره به شاخص های انتخاب فرمانداری های برگزیده اظهار داشت: توسعه دولت الکترونیک، سلامت اداری، تکریم و پاسخگویی به ارباب رجوع، رسیدگی به مطالبات مردم و ... از شاخص های این انتخاب بودند که شهرستان فیروزکوه از پیشروان این عرصه است و باید تلاش کنیم این اقدامات تداوم داشته باشد و فرآیند پاسخگویی به شهروندان تسریع شود.
وی در ادامه با اشاره معارفه مدیران جدید در فیروزکوه تاکید کرد: اگر در تمام دستگاه های اجرایی فرآیند پیشرفت کارمندان و مدیران پله پله و مطابق با تجربه و تحصیلات دانشگاهی افراد باشد، عدالت برقرار شده و قطعاً امور نیز به خوبی پیش می رود.
وی بیان داشت:اختلاف سلیقه در اداره امور امری پذیرفته است اما شایسته است تا مجموعه مدیریتی یک شهرستان هماهنگ و همصدا باشند؛ تاکنون در فیروزکوه اینچنین بوده و هدف ما اعتلا و توسعه شهرستان و تسهیل شرایط معیشت مردم بوده و هست.
نماینده عالی دولت در فیروزکوه با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم اذعان داشت:انتخابات مهمترین کار اجرایی فرمانداری ها به شمار می آید و در باقی مسائل تنها نقش نظارتی و انسجام بخشی به فعالیت های دستگاه های اجرایی را بر عهده دارد.
یوسفی جمارانی با اشاره به اهمیت انتخابات تصریح کرد:انتخابات، تضمین تداوم جمهوریت کشور است و از این رو در قانون اساسی و نظر رهبران انقلاب اسلامی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
فرماندار فیروزکوه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار داشت:رأی مردم حق الناس است و حفاظت و صیانت از آرای مردم وظیفه و باید دغدغه مجریان برگزار کننده انتخابات باشد.
 این مقام مسئول بر جانشین پروری تاکید کرد و گفت:انتظار داریم مدیران در مسیر آماده سازی کارمندان برای عهده دار شدن تصدی پست های بعدی نیز تلاش کنند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 16 شهريور 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 14