En
تاریخ : چهارشنبه 13 شهريور 1398
کد 6274

برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات معارضین محور سمنان- فیروزکوه

لسه بررسی مسائل و مشکلات معارضین محور سمنان- فیروزکوه به ریاست معاون عمرانی فرماندار با حضور مدیران دستگاه های اجرایی تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، حیدر قلی قاسم زاده در این جلسه ابتدا آقای قاسم زاده ضمن تسلیت بمناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) گفت: با توجه به تصادفات متعدد در طی چند سال اخیر و خسارتهای منجر به فوت و مالی در جاده سمنان- فیروزکوه محدوده روستای کمند ، اتمام پروژه در اسرع وقت مورد انتظار است.
معاون عمرانی فرماندار افزود: هزینه ساختمان و املاک تحت تصرف که در حریم قانونی راه قرار میگیرند به علت عدم استفاده به قیمت کارشناسی روز با مساعدت مسئولان پرداخت شده تا روستائیان عزیز سرپناهی برای خود در مکان دیگر مهیا کنند.
وی با اشاره به مصوبات این جلسه گفت: در این جلسه مقرر شد فرمانداری شهرستان نسبت به ابلاغ نظر کارشناسی رسمی دادگستری در خصوص برآورد ملک نامبردگان(برآورد قیمت روز کارشناسی ملک و ساختمان) کتباً به بخشداری مرکزی اعلام کند تا به اطلاع معارضین رسانده شود.
وی توضیح داد: مقرر شد در صورت اعتراض توسط مالکین و بهره برداران مسیر کمند مراتب به بخشداری اعلام و بخشدار محترم اعتراض را به راه و شهرسازی اعلام نمایند.
قاسم زاده با اشاره به عدم در نظر گرفتن کلیه مستحدثات و املاک مالکین توسط مجری پروژه(راه و شهرسازی) گفت:مقرر شد کلیه مستحدثات به همراه محوطه و اراضی مورد تصرف مالکین احصاء و به بخشداری جهت قیمت گذاری کارشناس رسمی اعلام شود و به فرمانداری منعکس شود.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 شهريور 1398
  • توسط فرمانداری، حوزه عمرانی فرمانداری فیروزکوه
  • تعداد بازدید 12