En
تاریخ : چهارشنبه 13 شهريور 1398
کد 6273

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس

جلسه بزرگداشت هفته دفاع مقدس به ریاست معاون برنامه ریزی و اموری مالی اداری فرمانداری شهرستان فیروزکوه و با حضور دستگاه های ذیربط برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، مهین خلیل ارجمندی در ابتدای جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس اظهار داشت:اتحاد در سایه رهنمود های ارزشمند امام خمینی(ره) رمز پیروزی ما در مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی در جنگ تحمیلی بوده و علی رغم حمایت های چندین کشور از رژیم بعثی عراق رزمندگان دشمن متجاوز را از خاک کشور بیرون کردند.
معاون برنامه ریزی فرماندار افزود: پس از 39 سال با برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم و مناسبت هفته دفاع مقدس می بایست جهت تداوم روحیه و جوانمردی و ایثار و از خود گذشتگی و اتحاد در بین مردم و جوانان گام برداریم.
وی ابراز امیدواری کرد برنامه های پیش بینی شده در هفته دفاع مقدس پرشور تر از سال های گذشته اجرا شده و در این راستا میتوان با تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد مقاومت و ایثار در دفاع مقدس از سال ها مجاهدت و ایثارگری آنها قدر دانی به عمل آورد.
در ادامه برنامه های تدوین شده در هفته دفاع مقدس مورد بررسی قرار گرفت و از ادارات شهرستان خواسته شد در جهت اجرای هر چه بهتر مراسم هفته دفاع مقدس همکاری لازم را به عمل آورند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 شهريور 1398
  • توسط فرمانداری، حوزه برنامه ریزی فرمانداری فیروزکوه
  • تعداد بازدید 8