En
تاریخ : پنجشنبه 22 خرداد 1393
کد 62

فرماندار فیروزکوه:

عمق بخشیدن به معرفت دینی مردم مورد توجه جشن های نیمه شعبان باشد

ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه با بیان اینکه باید به معرفت دینی مردم عمق بخشید، اظهار داشت: ترویج فرهنگ مهدوی در جامعه و عمق بخشیدن به معرفت دینی جوانان در جشن های نیمه شعبان باید مورد توجه قرار گیرد.

وی هم‌افزایی جامعه برای بزرگداشت دهه مهدویت را ضروری دانست و تصریح کرد: سرلوحه اجرای برنامه ها مهدوی طرح های اصولی و متناسب با معیار ها و موازین دینی و ارزشی باشد و از بروز آسیب ها و چالش ها در حوزه مهدویت جلوگیری شود.

مهری اضافه کرد: به مناسبت خجسته میلاد حضرت مهدی (عج) در شهرستان فیروزکوه برنامه های متنوعی برگزار خواهد شد و تمامی ادارات هماهنگی و آمادگی کامل برای همکاری با تشکل های مردمی در جهت اجرای بهتر برنامه ها را داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه بر استفاده از نظرات کارشناسان و متخصصان حوزه مهدویت در اجرای برنامه های جشن ایام شعبان در جهت تقویت  اعتقادات و باورهای دینی جوانان تاکید کرد و خواستار هماهنگی بیشتر با امام جمعه، روحانیت و حوزه علمیه شهرستان شد.

فرماندار فیروزکوه توجه به بخش ها و روستاهای تابعه شهرستان را مورد تاکید قرار داد و افزود: رشد فکری و تقویت باورهای دینی در روستاها نیازمند توجه مضاعف است .

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 22 خرداد 1393
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 93