En
تاریخ : يکشنبه 3 شهريور 1398
کد 6147

ویژه انتخابات/فرماندار فیروزکوه :

تبلیغات پیش از موعد نامزدهای انتخاباتی تخلف محسوب می شود

مهدی یوسفی جمارانی گفت: تبلیغات باید در موعد قانونی باشد و زودتر از آن تبعات سیاسی و اجتماعی خواهد داشت و تخلفات زودهنگام کاندیداهای احتمالی، احصا و در بررسی صلاحیت در اختیار هیات نظارت قرار می‌گیرد.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی در جلسه هماهنگی انتخابات شهرستان فیروزکوه گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از اهمیت خاصی برخوردار است و باعث نا امیدی دشمنان و برقراری امنیت وآرامش می شود.
فرماندار فیروزکوه با تاکید بر اینکه رعایت اصل بی طرفی  و صیانت از رای مردم باید در دستور کار عوامل ومجریان انتخابات قرار گیرد افزود:  وظیفه اصلی تمامی مجریان انتخابات اجرای صحیح قانون و بی طرفی کامل از نامزدهای انتخاباتی است و باید تلاش کنند تا با هماهنگی برون بخشی شرایط و فضای یک انتخابات سالم همراه با حضور حداکثری مردم را فراهم کنند.
وی خاطرنشان کرد: می بایست بانک اطلاعاتی کاملی از تمام ظرفیت‌های شهرستان مانند نیروی انسانی، تجهیزات، زیرساخت‌های ارتباطی و مخابراتی و ماشین‌آلات موجود در دستگاه‌ها تهیه شود تا بتوانیم استفاده کافی از این ظرفیت‌ها داشته باشیم.
وی  با اشاره به اینکه  تحرک های انتخاباتی در شهرستان فیروزکوه از  ابتدای سال جاری مورد ارزیابی قرار گرفته است افزود: تبلیغات باید در موعد قانونی باشد و زودتر از آن تبعات سیاسی و اجتماعی خواهد داشت و تخلفات زودهنگام کاندیداهای احتمالی، احصا و در بررسی صلاحیت در اختیار هیات نظارت قرار می‌گیرد. 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 3 شهريور 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 17