En
تاریخ : پنجشنبه 24 مرداد 1398
کد 6045

جشنواره تابستانه ورزشی و سلامت در مدرسه فاطمه الزهرا فیروزکوه برگزار شد

جشنواره تابستانه ورزشی و سلامت همزمان با ایام خجسته دهه ولایت و امامت با محوریت فراهم کردن محیطی مفرح و بانشاط ویژه دانش آموزان و اولیا در پایگاه تابستانه حضرت فاطمه زهرا (س)با حضور مدیر و معاون پرورشی،ریاست اداره ورزش و جوانان ،شبکه بهداشت و درمان و نماینده امام جمعه و کارشناس مراقبت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه، محمدرضا بنار مدیر آموزش و پرورش با اشاره به فعالیت پایگاه های اوقات فراغت در شهرستان، خاطر نشان کرد: با شروع تابستان و ایام تعطیلی دانش آموزان غنی سازی اوقات فراغت از اهمیت ویژه ای برای ما بر خوردار است؛ به همت معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش فیروزکوه برنامه های ابتکاری خوبی در این حوزه طرح ریزی شده است و شاهد ارتقای کیفیت در پایگاه های تابستانه خود هستیم.
فاطمه سیر معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش در خصوص جشنواره تابستانی ورزشی و سلامت گفت:  در راستای برنامه های اوقات فراغت تابستان 98 ، دانش آموزان و خانواده ها با حضور در جشنواره تابستانه ورزشی وسلامت از  ایستگاه های فعال آن بازدید نمودند و در محیطی شاد با برگزاری نمایشگاه دستاوردهای ورزشی و سلامت دانش آموزی در تابستان 98 از جوایز این جشنواره بهره مند شده اند.
وی ادامه داد: جشنواره تابستانه ورزشی و سلامت با مشارکت فعالین پایگاه های اوقات فراغت واقع در دبیرستان دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شده است.
غرفه فعال جشنواره تابستانه دارای 8 ایستگاه جدید و خلاقانه شامل بازی های گروهی، بازی های فکری و پایگاه غذاهای سالم بوده است.
لازم به ذکر است، توسعه آگاهی و تقویت ظرفیت های اجتماعی آموزش وپرورش فیروزکوه با استفاده از فرصت اوقات فراغت، ایجاد نشاط اجتماعی مبتنی بر فرهنگ اصیل ایرانی و موازین غنی اسلامی، توسعه تفریحات سالم و ... از جمله اهداف برگزاری "جشنواره تابستانی ورزشی وسلامت" بوده است.
این جشنواره دومین جشنواره تابستانه اوقات فراغت آموزش و پرورش فیروزکوه در تابستان 98 بوده است.
شایان ذکر است در پایان این برنامه بازدید از نمایشگاه توسط مسئولین شهرستان و اولیا و دانش آموزان بعمل آمد.

 

 

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 مرداد 1398
  • توسط آموزش و پرورش فرمانداری فیروزکوه
  • تعداد بازدید 10