En
تاریخ : چهارشنبه 23 مرداد 1398
کد 6035

فرماندار فیروزکوه خبر داد:

مشکل آنتن دهی تلفن در تنگه واشی رفع شد

فرماندار فیروزکوه گفت: مشکل آنتن دهی در منطقه گردشگری تنگه واشی با راه اندازی دکل و سایت اپراتور تلفن همراه رفع شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی راه‌اندازی  دکل مخابراتی منطقه تنگه واشی را از مهمترین  مطالبات مردم منطقه و گردشگران دانست و اظهار کرد: منطقه نمونه گردشگری تنگه واشی یکی از قابلیت‌های عمده شهرستان در این بخش است که توجه به فراهم کردن زیرساخت‌های موردنیاز گردشگران در این منطقه، می‌تواند باعث رونق اقتصادی، کاهش فقر، درآمدزایی و کاهش بیکاری در میان اهالی شود.
 فرماندار فیروزکوه افزود: به منظور توسعه این قابلیت در جهت رفاه حال و ایجاد امنیت بیشتر برای گردشگران منطقه، با پیگیری‌های فرمانداری، نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ارتباط آنتن دهی  اپراتور تلفن همراه در این مسیر راه اندازی شد.
وی تصریح کرد: رفع مسائل و مشکلات مربوط به منطقه تنگه واشی در خصوص آنتن دهی تلفن همراه در یکسال گذشته در دستور کار قرار داشت که عمده ترین مشکل آن عدم برق رسانی به دکل مخابراتی بود.
وی افزود: با توجه به اینکه قسمتی از  مسیر برق رسانی  در اراضی  شخصی واقع شده بود با پیگیری های فرمانداری و برگزاری جلسات رضایت مالکین کسب و عملیات انتقال برق به این منطقه انجام شد.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 مرداد 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 10