En
تاریخ : پنجشنبه 22 خرداد 1393
کد 60

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران از فرماندار فیروزکوه تقدیر کرد

سردار “علی نصیری” فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با اهدای لوح تقدیر از تلاش های فرماندار شهرستان فیروزکوه در خدمات رسانی و پشتیبانی مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تقدیر کرد.

در مراسمی که به همین مناسبت در محل دفتر کار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه برگزار شد، فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران از زحمات خالصانه “ابوالقاسم مهری” فرماندار شهرستان فیروزکوه در خدمات رسانی و پشتیبانی مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تقدیر کرد.

در متن این تقدیر نامه آمده است:

“فرماندار محترم شهرستان فیروزکوه جناب آقای مهری؛

با احترام بدینوسیله از تلاش جنابعالی در راستای خدمات رسانی و پشتیبانی بیست و پنجمین مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) تقدیر و تشکر می نمائیم.

رجاء واثق داریم که با عنایت های خاصه حضرت ولیعصر(عج) و تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدّ ظله العالی) همچون گذشته در زندگی، ماموریت های محوله و پاسداری از آرمان های والای امام راحل عظیم الشأن و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی موفق باشید”.

در این مراسم همچنین با اهدای لوح تقدیر از “سید روح الله حسینی هرانده” معاون سیاسی و انتظامی و “مهین خلیل ارجمندی” معاون برنامه ریزی و اداری- مالی فرمانداری شهرستان فیروزکوه تجلیل شد.

تعداد ۷۰۰ نفر از آحاد مردم و بسیجیان شهرستان فیروزکوه در روز ۱۴ خرداد به مرقد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اعزام شده بودند که با هماهنگی های به عمل آمده تمامی زائران از بیمه غرامت بسیج برخوردار شدند و توزیع بسته های فرهنگی، پخش فیلم های منتخب جشنواره فیلم “عمار” و توزیع بروشور با موضوع شعار سال از جمله برنامه های فرهنگی پیش بینی شده برای آنان در طول سفر بود.


  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 22 خرداد 1393
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 157