En
تاریخ : يکشنبه 24 اسفند 1393
کد 554

فرماندار فیروزکوه به مشکلات 32 نفر از اهالی شهرستان رسیدگی کرد

فرماندار شهرستان فیروزکوه در چارچوب برنامه ملاقات مردمی امروز خود به مشکلات 32 نفر از شهروندان و اهالی شهرستان رسیدگی کرد.

 

به گزارش عصر یکشنبه روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، ابوالقاسم مهری نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه صبح امروز و پس از حضور در مراسم بزرگداشت روز شهدا در دبیرستان امام صادق(ع) این شهر، با حضور در دفتر کار خود به مسائل و مشکلات مبتلابه 32 نفر از مراجعان و اهالی شهرستان رسیدگی کرد.

قطعی گاز برخی شرکت های تولیدی منطقه، مشکل وام و تسهیلات روستایی بانک مسکن برخی مراجعین، درخواست تسهیلات کشاورزی، مشکل برخی افراد با شهرداری فیروزکوه برای جواز ساخت، درخواست اشتغال به کار و حضور اعضای شوراهای اسلامی روستاهای امین آباد و کتالان برای مطرح کردن برخی مشکلات مبتلابه روستائیان، از جمله موارد مطروحه در دیدارهای مردمی با فرماندار فیروزکوه بود که در هر مورد دستور رسیدگی از سوی فرماندار صادر شد.

گفتنی است؛ در موارد مربوط به قطعی گاز شرکت ها به دلیل نپرداختن بدهی، فرماندار رییس اداره گاز شهرستان را به حضور طلبید و پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد گاز این شرکت ها وصل شود.

برنامه ملاقات مردمی فرماندار فیروزکوه همه هفته روزهای یکشنبه از ساعت 9 الی 14 برگزار می شود و علاوه بر آن، فرماندار و معاونان در زمان حضور در مناطق مختلف شهری و روستایی و ملاقات های چهره به چهره با مردم، به پاسخگویی به مطالبات و استماع مسائل و مشکلات و ارائه طریق برای حل آنها می پردازند.

پایان خبر/

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 24 اسفند 1393
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 90