En
تاریخ : دوشنبه 27 خرداد 1398
کد 5462

رفع خطر و ایمن سازی محور فیروزکوه _تهران

به منظور ایمن سازی محور های مواصلاتی و کاهش تصادفات جاده ای و کاهش تصادفات برای افق یک‌ساله شهرستان برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه،با توجه به اینکه شهرستان فیروزکوه در میان سه استان تهران،مازندران وسمنان سهم عظیمی از تردد جاده ای را به خود اختصاص داده است، بر همین اساس به منظور ایمن سازی محور های مواصلاتی و کاهش تصادفات جاده ای و کاهش تصادفات برای افق یک‌ساله شهرستان برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی صورت گرفت.
در همین راستا یکی از مهمترین اقدامات پیش بینی شده رفع خطر و ایمن سازی محور فیروزکوه_تهران است که با دستور فرماندار اقداماتی در محور فیروزکوه_تهران توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جهت افزایش ایمنی محور مذکور انجام شد.
گفتنی است با توجه اهمیت شناسایی نقاط حادثه‌خیز، پیچ هرانده، پیچ امین آباد و دیوار سنگی (توچال) به عنوان نقاط حادثه خیز شناسایی و ایمنی سازی این نقاط در دستور کار قرار گرفت.
همچنین خط کشی محور از دلیچایی به گدوک در مسیر های شرق به غرب و غرب به شرق ، رنگ آمیزی گاردیل ها بمنظور ارتقای ایمنی و افزایش دید مسافرین و رانندگان جاده ای درشب و هوای مه آلود از دیگر اقدامات می‌باشد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 27 خرداد 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 14