En
تاریخ : دوشنبه 27 خرداد 1398
کد 5461

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه گفت:

تعطیلات تابستانی مدارس مقدمه ای بر ایجاد آمادگی کامل برای استقبال از ماه مهر است

جلسه عمومی مدیران با حضور مدیر و شورای معاونین آموزش و پرورش و مدیران مدارس در سالن اجتماعات آموزش و پرورش فیروزکوه برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه، محمدرضا بنار مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات مدیران مدارس در طول سال تحصیلی، اذعان داشت: سال تحصیلی 97/98 تا شهریور ماه است و همه می دانیم که بخش عمده ای از کار ما که مربوط به آماده سازی مدارس است، در تابستان رقم می خورد؛ در واقع تعطیلات تابستان مقدمه ای بر ایجاد آمادگی کامل برای استقبال از ماه مهر است.
مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه افزود: حضور فعال مدیران مدارس در روز های 2شنبه و 4 شنبه فصل تابستان نشان دهنده این است که مدارس به حال خود رها نشده است و در این زمان باید از فضای فیزیکی مدرسه مراقبت کنیم.
بنار با اشاره به ایام سخت برگزاری امتحانات خاطر نشان کرد: هر نهادی برای خود یک نماد درخشان دارد و نماد آموزش و پرورش امتحانات آن است؛ در این مدت، مدیران ما زحمات فراوانی را متحمل شدند که بسیار جای تقدیر دارد.
 این مقام مسئول به فرایند ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید گریزی زد و تاکید کرد: باید به گونه ای عمل کنیم که حقی از کسی ضایع نشود؛ انتظار داریم مدیران مفاد بخشنامه ثبت نام را جدی بگیرند و در دستور کار قرار دهند.

 

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 27 خرداد 1398
  • توسط آموزش و پرورش فرمانداری فیروزکوه
  • تعداد بازدید 4