En
تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1398
کد 5424

یوسفی جمارانی:

نظام مهندسی فیروزکوه در مسیری درست گام بر می دارد

فرماندار شهرستان فیروزکوه اعلام کرد: نظام مهندسی فیروزکوه مسیری صحیح و روشن را طی می کند و قطعاً با این شرایط توفیقات روز افزونی در انتظارش خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی عصر پنجشنبه به مناسبت فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی با رییس و پرسنل این اداره و فعالان نظام مهندسی شهرستان فیروزکوه دیدار کرد و گفت: این مجموعه از ابتدای تاسیس منشا خیر و اقدامات مثبت بود؛ دهه اول انقلاب اقدامات جهادی در روستاها یک نام اعتماد ساز و خوشنامی به جا گذاشت که همواره تداوم دارد.
وی ضمن بین اینکه یکی از مزایای سازمان های غیردولتی این است که می توانند به سرعت خودشان را بروز کنند خطاب به فعالان نظام مهندسی افزود: شما برای دولت مانند یک‌ نرم افزار هستید که به صورت خصوصی و با خرد جمعی اداره شده، مشکلات خود را به سرعت تسخیص داده و راهکار آن را نیز پیدا می کنید، راهکار را به رویه و روش جدید تبدیل کرده و اجرا می کنید؛ با توجه به اینکه تغییر رویه ها در دولت ما به کندی انجام می شود، این مسئله می تواند به ما کمک کند.
نماینده عالی دولت در فیروزکوه خاطرنشان کرد: رویه کلی دولت واگذاری تصدی ها و برون سپاری وظایف ممکن است.
یوسفی جمارانی اذعان داشت: بحث های حاکمیتی که نظارت کلان میطلبد محدود بوده و قاعدتاً باید در اختیار دولت باشند اما بخش قابل توجهی از مسائل هستند که توسط بخش خصوصی و مهندسان تحصیلکرده انجام می شود.
این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: مهندسان باید با رویه ای پیش روند تا مردم احساس کنند با مراجعه به آنها خدمات بهتری خواهند گرفت. امروزه اعتماد سازی به تدریج اتفاق می افتد اما اعتماد سوزی به سرعت رخ می دهد .
فرماندار فیروزکوه گفت: برای شما که می خواهید یک رویه درست را تثبیت کنید، مراقبت اصل مهمی ست لذا باید در سرعت عمل، دقت بازدیدها و صحت گزارشات اهتمام ویژه ای داشته باشید.
نماینده عالی دولت در فیروزکوه یادآور شد: در گذشته مردم لطمه های بسیاری از کم دقتی کارشناسان دستگاه های اجرایی دیده اند لذا شما می توانید با کار دقیق و سرعت عمل بالا، آرامش خاطر را برای مردم فراهم کنید.
یوسفی جمارانی تاکید کرد: شفاف سازی یکی از راه های مقابله با فساد و جلب اعتماد عمومی است.
وی گفت: تفاهم نامه ای میان اداره ثبت اسناد، جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی منعقد شود تا اطلاعات بازدیدها به ثبت برسد.
این مقام مسئول افزود: استفاده به موقع از فناوری منشا خدماتی ست که می تواند منجر به رضایتمندی مردم شود؛ مردم کمبودها را کاملا درک کرده و نظام را همراهی و پشتیبانی می کنند اما تبعیض باعث آزار آنهامی شود لذا باید تلاش کنیم فساد و  تبعیض را از بین ببریم.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 خرداد 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 16