En
تاریخ : دوشنبه 20 خرداد 1398
کد 5393

فرماندار فیروزکوه:

آگاهی از عملکرد شوراهای اسلامی حق مردم است

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: یکی از مطالبات به حق مردم، آگاهی از عملکرد شوراهای اسلامی است و شفاف‌سازی فعالیت‌های شوراها باید در اولویت قرار بگیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه،  مهدی یوسفی جمارانی امروز (یکشنبه) در مراسم تحلیف عضو جدید شورای اسلامی شهر فیروزکوه افزود: اعضای شورای اسلامی باید با عملکرد مثبت، تعامل و همکاری با نهادهای اجرایی، موجبات رضایت مردم را فراهم کنند.
وی با تاکید بر پاسداشت از امانت مردم توسط اعضای شورا گفت: این عناوین به اعتبار رأی مردم منجر به فرصتی برای اعضای شورای اسلامی به عنوان منتخبان مردم مهیا شده تا در جهت رضایت خداوند نسبت به رفع مطالبات و کاهش آلام و رنج‌های مردم قدم‌های سازنده بردارند.
فرماندار فیروزکوه اذعان داشت: همه این جایگاه‌ها فرصت خدمت است و بصورت دائمی در اختیار کسی قرار نمی‌گیرد و چه خوب است که در طول این مدت هم به تعهدات و قول‌های انتخاباتی و هم به وظایف قانونی عمل شود.
وی با بیان اینکه شورا یک کارگروهی است و فلسفه شورا نیز همین است گفت: رمز غلبه بر محدودیت‌ها کار جمعی و گروهی است که بدون تردید اثربخشی بسزایی در جامعه خواهد داشت.
یوسفی جمارانی افزود: به این ترتیب باید مجموعه اراده‌ها در یک راستا قرار گیرد تا منجر به موفقیت در بعد اجتماعی شود.
این مقام مسئول ملاک قضاوت عملکرد مسئولان را مردم دانست و تصریح کرد: مردم و افکار عمومی هوشیار و بیدارند و عملکرد خدمتگزاران خود را به خوبی می‌سنجند.
وی بیان داشت: امروز پس از گذشت پنج دوره از تأسیس شورا در دولت هفتم، شاهد بالندگی این جایگاه مهم هستیم.
وی همچنین بر تعامل و همکاری بیشتر اعضای شورای شهر و شهرداری برای عمران و آبادانی و نیز اجرای طرح‌های ماندگار مطابق با نیاز شهر تاکید کرد و گفت: نظارت بر عملکرد شهرداری مهمترین وظیفه شورای اسلامی شهر است.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: کار شورای اسلامی شهر مکمل کار شهرداری است و هر چقدر مصوبات کارشناسی‌تر، بر اساس اراده جمعی و البته با نظارت بیشتر صورت گیرد موجب افزایش سرعت در توسعه شهری خواهد شد.
در این مراسم دانیال اسکندری، عضو علی البدل شورای شهر فیروزکوه به دنبال استعفای بتول کیانی از امروز به عنوان عضو اصلی مشغول به کار شد.
 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 خرداد 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 17