En
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 5206

فرماندار فیروزکوه:

اظهار نظر و سخن گفتن غیر تخصصی در شرایط حساس کشور ضرورتی ندارد

فرماندار فیروزکوه گفت: همه باید در جهت حفظ وحدت و امنیت ملی تلاش کنیم و با پرهیز از هرگونه اقدام نسنجیده و هیجانی در افزایش اقتدار و امنیت کشور سهیم باشیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی در جلسه شورای آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت تصمیم گیری در این شورا گفت: بسیاری از تصمیمات گرفته شده در این جلسات نقش موثری در تربیت آینده سازان کشور دارد.
فرماندار فیروزکوه گفت: برای اینکه بتوانیم آینده خوبی را برای شهر و حتی کشور ترسیم کنیم باید به موضوع پرورش و تربیت افراد متخصص و کاردان اهمیت داده شود.
وی با اشاره به اینکه انقلاب ما در مرحله اول یک انقلاب فرهنگی است گفت: بعد از 40 سال از گذشتن انقلاب اسلامی در جهت انتقال ارزش های اخلاقی باید تلاش کنیم تا از روزه های جسمی به روزه ی زبانی برسیم، همه مسئولین و مردم باید به این مسئله توجه کنند.
وی گفت: بدون تردید وجود دیدگاه های مختلفی در کشور امری طبیعی است و باید اختلاف سلایق را به رسمیت بشناسیم چرا که در سراسر دنیا تنوع سلیقه وجود دارد .
 نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: با وجود این تنوع سلایق اما در خصوص منافع ملی، همه اتفاق نظر داریم و مردم ما نشان دادند که در مقاطع حساس در زمانی که بحث منافع ملی در میان است به هیچ وجه با کسی بنای معامله ندارند.
رئیس شورای آموزش و پرورش فیروزکوه گفت: یکی از مشکلاتی که همواره در بسیاری از مسائل مشکل آفرین ظاهر شده است عدم حفاظت گفتار و اظهار نظر در مسائل مختلف است.
جمارانی ادامه داد: با توجه به شرایط حساسی که کشورمان با آن مواجه است ودشمنان قسم خورده که هر روز به خیال باطل خود تصور می کنند با این چنگ و دندان نشان دادن ها ملت ما دست از آرمان های امام راحل بر میدارند، پرهیز از بیان بسیاری از مسائل غیر ضروری می تواند در حفط آرامش جامعه موثر واقع شود.
وی با بیان اینکه اظهار نظر و سخن گفتن غیر تخصصی در شرایط حساس ضرورتی ندارد گفت: امروز ما شاهد آن هستیم که دشمنان قسم خورده نظام به ویژه اسرائیل و آمریکا و حکام کشور های عربی دست به دست هم داده و با طرح مباحثی که هیچ توجیهی ندارد، در تلاش هستند تا چهره صلح طلب جمهوری اسلامی را وارونه جلوه دهند و ایران را یک کشور جنگ طلبی معرفی کنند.
فرماندار فیروزکوه گفت: همه باید در جهت حفظ وحدت و امنیت ملی تلاش کنیم و با پرهیز از هرگونه اقدام نسنجیده و هیجانی در افزایش اقتدار و امنیت کشور سهیم باشیم.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 5