En
تاریخ : يکشنبه 18 خرداد 1393
کد 52

فرماندار فیروزکوه : کمک به جذب سرمایه گذار برای توسعه منطقه و اشتغال بیشتر جوانان شهرستان

ابوالقاسم مهری، فرماندار فیروزکوه گفت : با توجه به اینکه دولت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در منطقه حمایت می کند انتظار می رود افرادی با توان مالی در داخل و خارج از کشور از این فرصت به منظور سرمایه گذاری، توسعه منطقه و اشتغال جوانان استفاده کنند.

فرماندار فیروزکوه ، با اشاره به موقعیت جغرافیایی فیروزکوه ، تصریح کرد: این شهرستان دارای ظرفیت‌های متعددی در حوزه اقتصاد است که بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها می‌تواند ما را در راستای رسیدن به اهداف اقتصادی بیش‌تر کمک کند.

وی افزود: با توجه به شعار محوری سال که بخشی از آن مربوط به اقتصاد می‌شود لازم است تا در این زمینه با جدیت بیش‌تر عمل کنیم.

وی از علما و معتمدان به عنوان افراد صاحب نظر و با نفوذ در میان مردم یاد کرد و گفت: روحانیون و معتمدان نقش بسیار مهمی در تشویق مردم بویژه صاحبان سرمایه برای فعالیت های اقتصادی در منطقه دارند.

فرماندار فیروزکوه امنیت را زمینه ساز توسعه، عمران و آبادانی هر منطقه دانست و اظهار داشت: اگر منطقه ای از امنیت پایدار برخوردار نباشد هیچ فردی تمایل برای سرمایه گذاری در آنجا ندارد.

وی افزود: شهرستان فیروزکوه دارای ظرفیت های خوبی در بخش های مختلف بویژه کشاورزی، دامپروری و معدن است که باید ازاین استعداد به خوبی بهره گرفت.

مهری بر شناسایی هر چه بیش‌تر ظرفیت‌ها در این زمینه تاکید کرد و افزود: برای این منظور باید کمیته‌های تخصصی تشکیل شود.

فرماندارفیروزکوه بر جذب هر چه بیش‌تر سرمایه‌گذار تاکید کرد و گفت: باید سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری بیش‌تر تشویق شوند.

وی در پایان اظهار داشت: برای ایجاد پنجره واحد سرمایه‌گذاری نیازمند همکاری هر چه بیش‌تر سرمایه‌گذاران هستیم و رکن اصلی توسعه شهرستان کمک به جذب سرمایه گذار است .

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 18 خرداد 1393
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 173