En
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 5196

امام جمعه شهرستان فیروکوه گفت:

اگر در تربیت فرزندان اهتمام بورزیم هرگز هدر نخواهند رفت

امام جمعه شهرستان فیروزکوه در جلسه معاونین پرورشی و تربیت بدنی مدارس گفت:گر در تربیت فرزندان اهتمام بورزیم هرگز هدر نخواهند رفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیرت آموزش و پرورش فیروزکوه، سید مهدی امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه در جلسه معاونین پرورشی و تربیت بدنی مدارس فیروزکوه حضور یافت؛
امیری ارجمند ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان، گفت: تنها ماهی که از آن در قرآن نام برده شده است، ماه مبارک رمضان است؛ چه خوب است که انسان مهمان خدا باشد و برای انسان در ماه مبارک رمضان کرامات فراوانی قرار داده شده است.
امام جمعه شهرستان به اهمیت حضور نیرو های پرورشی در مدارس اشاره کرد و افزود: دستگاه آموزش و پرورش به صورت اختصاصی نیروی پرورشی در مدارس قرار داده است، نکته ای که وجود دارد این است که، ما انتظار داریم نیرو های آموزشی خود را از پرورش جدا نکنند، آن ها وقت بیشتری در کلاس با دانش آموزان می گذرانند لذا می خواهیم که آنان نیز درزمینه پرورشی کمک کار این نیرو ها باشند.
امیری ارجمند افزود: خداوند این سعادت را به ما داده است که مسئول باشیم؛ مسئولیت مدارس در تربیت فرزندان بسیار سنگین است، اگر در تربیت فرزندان خودمان اهتمام بورزیم از بی راهه رفتن آنان جلوگیری می کنیم و اجازه نمی دهیم هدر بروند؛ همه ی ما در قبال جوانانی که بی راهه رفتند و امروز در زندان به سر می برند یا درگیر بدعت های اجتماعی هستند، مسئولیم چرا که آموزش صحیح به آنان ندادیم.
حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمندی به آسیب های اجتماعی در جامعه اسلامی اشاره کرد و تاکید کرد: سبک زندگی جامعه اسلامی ما، اسلامی نیست؛ ما نیاز به آموزش در این بخش داریم؛ امروز جامعه ما درگیر فضای مجازی است، فضایی که به قتل گاه فرزندان  ما تبدیل شده است.
در پایان امام جمعه شهر فیروزکوه ضمن تقدیر از مربیان پرورشی مدارس به تعامل بسیار خوب با آموزش و پرورش منطقه اشاره کرد و خاطر نشان کرد: این همکارای نتایج خوبی خواهد داشت و این تعامل شکل گرفته دارای ارزش بسیاری است.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • توسط آموزش و پرورش فرمانداری فیروزکوه
  • تعداد بازدید 9