En
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 5193

فرماندار فیروزکوه:

جذب سرمایه گذار باید در اولویت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری باشد

فرماندار فیروزکوه:یکی از سیاست های دولت در شهرستان فیروزکوه حمایت و جذب سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری است.
به گزارش روابط‌ عمومی فرمانداری فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی عصر روز سه شنبه در دیدار با رئیس میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری فیروزکوه گفت: شهرستان فیروزکوه در شرق استان تهران به عنوان منطقه ویژه گردشگری تبیین شده است.
فرماندار فیروزکوه با بیان اینکه این شهرستان از لحاظ جغرافیایی وسیع ترین شهرستان استان تهران است، افزود: با توجه به زیر ساخت ها و وجود ۱۵۰ اثر تاریخی که ۸۰ اثر آن به ثبت ملی رسیده است، امکان توسعه گردشگری در این شهرستان فراهم است.
وی افزود:یکی از سیاست های دولت در شهرستان فیروزکوه حمایت و جذب سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری است.
فرماندار گفت: امروزه صنعت گردشگری و جذب توریست یک منبع درآمد عظیم اقتصادی بشمار می رود و این امر در فیروزکوه به عنوان یکی از قطب های توریستی کشور می تواند بخوبی اتفاق بیفتد.
وی با اشاره به اینکه فیروزکوه از حوزه گردشگری متنوعی برخوردار است، گفت: معرفی توانمندی های این شهرستان و جذب سرمایه گذار باید در اولویت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری باشد.
جمارانی گفت:جذب سرمایه گذار و فراهم نمودن زیرساخت ها در توسعه گردشگری و رونق اقتصادی، درآمدزایی و کاهش بیکاری تاثیر بسزایی دارد.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 9