En
تاریخ : يکشنبه 22 ارديبهشت 1398
کد 5175

فرماندار فیروزکوه:

موفقیت مدیران بدون همکاری و‌ همراهی کارکنان و پرسنل حاصل نمی شود

فرماندار فیروزکوه گفت:آیین تکریم از مدیران فقط معطوف به شخص نخواهد بود بلکه آیین تقدیر از زحمات پرسنل آن مجموعه است که موفقیت مدیر بدون همکاری و‌ همراهی پرسنل حاصل نمی شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، آیین تودیع و معارفه مدیر منطقه برق شهرستان فیروزکوه با حضور «مهدی یوسفی جمارانی» فرماندار شهرستان،معاون توسعه و برنامه ریزی شرکت توزیع برق استان تهران و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد و از زحمات هوشنگ داداش زاده تقدیر و احمدیان بعنوان مدیر منطقه برق شهرستان فیروزکوه معارفه شد.
مهدی یوسفی جمارانی در این مراسم خدمت به مردم را یک توفیق الهی دانست و گفت: تا مردم از ما رضایت نداشته باشند، رضایت خداوند نیز حاصل نخواهد شد.
فرماندار فیروزکوه از مدیران به عنوان خدمتگذاران مردم یاد کرد و افزود: یکی از ویژیگی های مدیران شهرستانی در قیاس با مدیران ستادی ارتباط مستقیم با مردم است.
وی گفت:مدیران شهرستانی در صف اول ارتباط و خدمت رسانی به مردم هستند و‌ باید از این فرصت برای تقرب هر چه بیشتر به درگاه الهی و کسب بیشتر رضایت مردمی استفاده کنند.
وی گفت:خدمات شرکت توزیع برق با گسترگی و وسعت فراوانی همراه است که میتوان گفت همه شهروندان مشترکین آن هستند.
جمارانی بهره مندی از نعمت برق را همانند اکسیژن یکی از ضروریات زندگی بشر دانست و گفت: فرآیند پیچیده ی تولید انرژی برق، حساسیت نسبت به شرکت توزیع برق را به عنوان یک دستگاه تاثیر گذار افزایش داده که نقش زمان و سرعت عمل در ارایه خدمات توسط این دستگاه تعیین کننده است.
فرماندار با تقدیر از عملکرد شرکت توزیع برق شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: تامین برق مطمئن و توزیع آن، حاصل همت متخصصان صنعت برق ، تلاش های شبانه روزی کارکنان ،مدیران و همراهی مردم شهرستان می باشد.
وی خواستار نهادینه شدن فرهنگ تکریم از مدیران شد و گفت:فرهنگ تکریم از خدمات مدیران باید گسترش پیدا کند تا از زحمات همه کسانی که گامی در جهت توسعه شهرستان برداشته اند تقدیر کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان افزود:آیین تکریم از مدیران فقط معطوف به شخص نخواهد بود بلکه آیین تقدیر از زحمات پرسنل آن مجموعه است که موفقیت مدیر بدون همکاری و‌ همراهی پرسنل حاصل نمی شود.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 ارديبهشت 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 17