En
تاریخ : سه شنبه 17 ارديبهشت 1398
کد 5138

در پی تعلل در فرآیند اجرای پروژه گازرسانی

تذکر جدی فرماندار فیروزکوه به مدیران شهرستان /آغاز عملیات اجرایی ظرف یک ماه آینده

فرماندار فیروزکوه در پی تعلل در فرآیند گازرسانی به روستاهای باقی مانده به مدیران شهرستان تذکر جدی داد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه،جلسه کمیته حفاری شهرستان فیروزکوه به ریاست «مهدی یوسفی جمارانی » فرماندار شهرستان و با حضور مدیران مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد.
 مهدی یوسفی جمارانی صبح روز سه شنبه در جلسه کمیته حفاری شهرستان فیروزکوه گفت:با توجه به ویژیگی های خاص شهرستان فیروزکوه نیاز است به منظور تحقق بخشی خواسته های مردم توجه بیشتری به این شهرستان داشته باشیم.
فرماندار فیروزکوه افزود: انتظار ما این است که اختیاراتی از سوی مدیران و دستگاه های استان تفویض شود.
وی تصریح کرد:با تفویض اختیار به مدیران شهرستانی می توانیم شاهد افزایش اثر بخشی مدیریت در سازمان و سهولت انجام کارها باشیم.
وی با اشاره به اینکه زمان انجام عملیات عمرانی در شهرستان فیروزکوه با توجه به شرایط جوی محدود است گفت: از دستگاه های اجرایی و خدمات رسان انتظار می رود با سرعت بخشیدن به کارها و اقدامات در چارچوب قانون ضمن رفع موانع از فرسایشی شدن پروژه ها جلوگیری نمایند.
وی خواستار تسریع در گازرسانی به روستاهای باقی مانده شد و افزود: به دلیل عدم تفویض اختیار در برخی ادارات ، شاهد تعلل در عملیات گازرسانی به ۲۷ روستا هستیم.
جمارانی اظهار کرد: مدیران مرتبط با اجرای عملیات گازرسانی به این روستاها به دلیل محدودیت هایی که در اجرای عملیات گازرسانی وجود داشته است، نسبت به اجرای طرح تعلل داشته اند.
فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: راه و شهرسازی و اداره گاز و سایر مراجع ذیربط، مکلف به آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مردم این مناطق هستند.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 ارديبهشت 1398
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 19